⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams" aprašymas

Vaikams, tėvams ir mokytojams.

Pasakojimas yra puikus bendravimo būdas, ypač norint prakalbinti vaikus ir paauglius.

„Pasakos, visų pirma, naudingos proto ugdymui. Be to, skatina vaiko vaizduotę, labai svarbią visaverčio žmogaus formavimuisi.“
Gianni’s Rodari’s

Šeima, mokykla, Bažnyčia šiandien stengiasi, kad kalba ir žodis vėl taptų pagrindine bendravimo forma, atgimtų kartų tarpusavio supratimas. Šiam tikslui pasiekti, kaip pirminės ir natūralios priemonės, ypač tinka pasakos, pasakėčios ir pasakojimai – žmonės visada mokė savo vaikus pasakodami paprastas ir stebuklų pilnas istorijas.

Pasaka, kaip žmogiškojo bendravimo ir ugdymo priemonė, sukuria glaudaus emocinio artumo atmosferą. Mokykloje, šeimoje ir per katechetinius užsiėmimus pasakojamos istorijos tęsia labai svarbią žodinio pasakojimo tradiciją.

Šioje Bruno Ferrero knygoje „Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams“ surinktos visos „pasakoti skirtos istorijos“, kurios įvairių susitikimų metu buvo aptartos su vaikais ir paaugliais. Prieš kiekvieną pasakojimą pateikiama pratarmė, susiejanti istoriją su nagrinėjamu klausimu, o po jos – visa eilė praktinių nuorodų, kaip panaudoti pasakojimus.

Iš italų kalbos vertė Ina JakaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Bruno Ferrero pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bruno Ferrero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Visos istorijos. Vaikams, tėvams ir mokytojams" perkama kartu