BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visos pasaulio kalbos

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visos pasaulio kalbos" aprašymas

Daugiasluoksnio romano "Visos pasaulio kalbos" veiksmas vyksta Varšuvoje praėjus dešimtmečiui po komunizmo žlugimo. Viena pagrindinio veikėjo diena - tai tik išeities taškas pasakojimui apie sudėtingus šeimos santykius, apie vingiuotus inteligentų kelius. Visų pirma tai patraukli istorija žmogaus, kuris trokšta išreikšti save, siekia tiesos ir mėgina suteikti savo gyvenimui gilesnę prasmę. Romane iš dabarties paveikslo išnyra istorija, iš juoko ir grotesko - apmąstymai apie žmogaus likimo paslaptį ir kalbos esmę.
Kiekviename romano "Visos pasaulio kalbos" puslapyje slypi įkvepianti ir magiška žinutė.

Romano pasakotojas Zbignevas Hintzas vaizduoja vieną savo gyvenimo dieną. Nusikeldamas į vaikystės ir jaunystės prisiminimus, jis susitelkia į santykius su artimaisiais bandydamas suprasti, kaip jie paveikė jį. Pasakojimas, siejantis du laikotarpius - komunistinį ir jau atgavusios nepriklausomybę Lenkijos, yra komedija, skaudžiai atskleidžianti žmogiškąją prigimtį.

Zbignevas Mentzelis (Zbigniew Mentzel, g. 1951) - šiuolaikinis lenkų rašytojas, žurnalistas, nuolatinis dienraščio apžvalgininkas, išleidęs tris prozos knygas, straipsnių apie Lenkijos kultūrą. Z. Mentzelis yra vieno žymiausių lenkų filosofų Lešeko Kolakovskio (Leszek Kołakowski) rinktinių raštų sudarytojas. Pats rašytojas tvirtina, kad didžiausias pajamas jis gauna investuodamas biržoje.

Iš lenkų kalbos vertė Vytautas DekšnysKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visos pasaulio kalbos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visos pasaulio kalbos", Zbigniew Mentzel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zbigniew Mentzel su knyga "Visos pasaulio kalbos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visos pasaulio kalbos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zbigniew Mentzel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visos pasaulio kalbos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visos pasaulio kalbos" perkama kartu