0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visraktis į istorijos egzaminą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 5.30 € (40%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-01-26 Miška

Super :-)


2021-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visraktis į istorijos egzaminą" aprašymas

Kodėl šis leidinys pavadintas „Visrakčiu“? Todėl, kad jis siūlo visokeriopą pagalbą besirengiančiam istorijos brandos egzaminui. Jame pateikiama daug naudingų patarimų, kaip rengtis kuo geriau išlaikyti egzaminą. Tokie patarimai – siūloma efektyvi mokymosi metodika – yra absoliuti naujiena, kurios nėra jokiame anksčiau išleistame šio pobūdžio leidinyje.

„Visraktis“ nėra vadovėlis ar anksčiau išleistų vadovėlių medžiagos santrauka, bet kruopščiai sudarytas pagrindinių istorijos žinių konspektas, tiksliai prisilaikant nuo 2013 metų pradedančios galioti valstybinio istorijos brandos egzamino programos. Norint prieš egzaminą pasikartoti ir susisteminti istorijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų istorinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks.

Skirtingai nuo daugybės kitų egzistuojančių „pagalbos abiturientui“ pavyzdžių, kuriuose pateikiami arba konspektai, arba medžiaga užduočių sprendimo technikai tobulinti ir kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, „Visraktyje“ reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Šiame leidinyje siūloma įvairių patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, pateikiami konkretūs jų pavyzdžiai.

„Visraktis“ sukonstruotas kaip mokymosi, kartojimo ir tuo pačiu darbo knyga, t.y. pačiam skaitytojui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį – juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali garantuoti aukštą egzamino rezultatą. Tokiam ruošimuisi sudarytos galimybės leidinį daro panašų į patogią užrašų knygą. Taigi „Visraktį“ galima pavadinti tiesiog „informacine darbo knyga“.


  • Autorius: Evaldas Bakonis
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 19x27, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094420306

2013-01-26

Super :-)

Parašykite atsiliepimą apie "Visraktis į istorijos egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Leidiniai egzaminams pasiruošti


Dažnai su "Visraktis į istorijos egzaminą" perkama kartu