0

Visraktis į istorijos egzaminą

  • Nuolaida knygai -40%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 5.30 € (40%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-01-26 Miška

Super :-)

Informacija

Visraktis į istorijos egzaminą

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 19x27, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094420306

2021-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visraktis į istorijos egzaminą" aprašymas

Kodėl šis leidinys pavadintas „Visrakčiu“? Todėl, kad jis siūlo visokeriopą pagalbą besirengiančiam istorijos brandos egzaminui. Jame pateikiama daug naudingų patarimų, kaip rengtis kuo geriau išlaikyti egzaminą. Tokie patarimai – siūloma efektyvi mokymosi metodika – yra absoliuti naujiena, kurios nėra jokiame anksčiau išleistame šio pobūdžio leidinyje.

„Visraktis“ nėra vadovėlis ar anksčiau išleistų vadovėlių medžiagos santrauka, bet kruopščiai sudarytas pagrindinių istorijos žinių konspektas, tiksliai prisilaikant nuo 2013 metų pradedančios galioti valstybinio istorijos brandos egzamino programos. Norint prieš egzaminą pasikartoti ir susisteminti istorijos žinias, papildomų vadovėlių ar kitų istorinės informacijos šaltinių ieškoti tikrai neprireiks.

Skirtingai nuo daugybės kitų egzistuojančių „pagalbos abiturientui“ pavyzdžių, kuriuose pateikiami arba konspektai, arba medžiaga užduočių sprendimo technikai tobulinti ir kuriuose neįmanoma rasti patarimų apie tai, kaip mokytis ir kaip ruoštis egzaminui, „Visraktyje“ reikalinga medžiaga pateikiama kompleksiškai. Šiame leidinyje siūloma įvairių patarimų, kaip atlikti įvairiausių tipų užduotis, pateikiami konkretūs jų pavyzdžiai.

„Visraktis“ sukonstruotas kaip mokymosi, kartojimo ir tuo pačiu darbo knyga, t.y. pačiam skaitytojui siūloma pildyti ir tobulinti šį leidinį – juk ruošiantis egzaminui labai svarbu asmeniškai planuoti medžiagą, pasibraukti svarbiausius teiginius, daryti papildomus įrašus ir išnašas. Tik toks kryptingas ir aktyvus mokymasis gali garantuoti aukštą egzamino rezultatą. Tokiam ruošimuisi sudarytos galimybės leidinį daro panašų į patogią užrašų knygą. Taigi „Visraktį“ galima pavadinti tiesiog „informacine darbo knyga“.

2013-01-26

Super :-)

Parašykite atsiliepimą apie "Visraktis į istorijos egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Egzaminams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Visraktis į istorijos egzaminą, kurį parašė Evaldas Bakonis. Siūlome ne tik išsamų Visraktis į istorijos egzaminą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Evaldas Bakonis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Visraktis į istorijos egzaminą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Visraktis į istorijos egzaminą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Visraktis į istorijos egzaminą" perkama kartu