0

Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui)

0,79 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui)

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 21x30
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • ISBN ar kodas: 9786098002744

2021-01-31 0.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui)" aprašymas

Santrauką sudaro visos pagrindinės socialinės ir ekonominės geografijos temos: politinė geografija, gyventojai, gyvenvietės, kultūrų ir religijų geografija, pasaulio ūkis, gamtos ištekliai, aktualūs globaliniai klausimai. Taip pat pateikiami valstybių socialiniai ir ekonominiai rodikliai, tarptautinės organizacijos. Nurodytos pagrindinės sąvokos, teiginiai, daugelis turinio dalykų iliustruoti. Santrauka taps puikia mokymo priemone kartojimuisi arba žinių įtvirtinimui. Ją galima naudoti nuo 7 iki 12 klasės. Ši priemonė bus ypač naudinga 11-12 klasių moksleiviams, abiturientams.

Parašykite atsiliepimą apie "Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 7-9 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui), kurį parašė Rytas Šalna, Giedrė Motiejuitė. Siūlome ne tik išsamų Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rytas Šalna, Giedrė Motiejuitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Visuomeninė geografija. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui)" perkama kartu