0

Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys")

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 0.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys")

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786094420207

2020-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys")" aprašymas

Vadovėlį papildančiose pratybose pateikiama daug su geografiniais gebėjimais susijusių užduočių. Jos atitinka visas svarbiausias gamtinės geografijos ir visuomeninės geografijos ugdymo turinio sritis. Pateikiamos topografinio vardyno, rašytinių šaltinių analizės, darbo su žemėlapiais, karikatūromis, statistika, informacijos paieškos internete, schemų sudarymo ir pildymo bei kitos užduotys. Pratybų sąsiuviniai nuosekliai ir kryptingai padės prisiminti ir įtvirtinti svarbiausią mokomąją medžiagą, gebėjimus bei sėkmingai pasiruošti geografijos brandos egzaminui.

Parašykite atsiliepimą apie "Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys"), kurią skaitytojams dovanoja Rytas Šalna, Robertas Šalna, Mantas Šiumeta. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rytas Šalna, Robertas Šalna, Mantas Šiumeta su knyga Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rytas Šalna, Robertas Šalna, Mantas Šiumeta. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Visuotinė geografija. Pratybų sąsiuvinys 11-12 kl. II dalis ("Gaublys")" perkama kartu