⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas" aprašymas

"Visuotinė lietuvių enciklopedija" yra originalus mokslinis informacinis leidinys, pateikiantis susistemintą informaciją apie pasaulį ir Lietuvą, Visatą ir Žemę, pasaulio ir civilizacijos istoriją, visų žemynų tautas ir jų kultūrą, mokslą, ekonomiką, pasaulio religijas, humanistines ir krikščioniškąsias vertybes.


Pirmoji universali enciklopedija, parengta ir išleista atkūrus Lietuvos nepriklausomybę. Enciklopedijoje yra apie 115 000 straipsnių, 24 000 iliustracijų , 650 žemėlapių. Pateikiama naujausių duomenų iš visų mokslo bei gyvenimo sričių ir jų istorijos, aprašoma valstybės, žymiausios istorinės asmenybės ir amžininkai.


Penkta dalis enciklopedijos skiriama Lietuvai ir lituanistikai.


Papildymų tome pateikiama naujų straipsnių 1-25 tomo straipsnių papildymų, naujų pastebėtų svarbesnių klaidų atitaisymai, tomo pabaigoje - visų pastebėtų svarbesnių klaidų atitaisymai.

Nauji straipsniai pateikiami apie tuos objektus, kurie neaprašyti "Visuotinės lietuvių enciklopedijos 1-25" tomuose ir jų papildymuose, nors yra panašaus reikšmingumo. Skaitytojų patogumui (kad informacija apie sus išspausdintus papildomus straipsnius būtų vienoje vietoje) abėcėlės tvarka kartu su naujais straipsni nurodomi straipsniai, esantys 5, 10, 15 ir 20 tomų papildymuose: pateikiama straipsnio antraštė, kiti metrikos duomenys, apibrėžimas ir tomo numeris su žvaigždute.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visuotinė lietuvių enciklopedija. Papildymų tomas" perkama kartu