Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr

Kaina: 15,59 €
Kaina su kodu: 14,03 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 15.59 InStock
Į krepšelį 14,03 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“ aprašymas

VISUOTINĖ LIETUVIŲ ENCIKLOPEDIJA (VLE) yra didelės apimties originalus iliustruotas mokslinis informacinis leidinys. Tai pirmoji po sovietinė universali lietuviškoji enciklopedija: joje pateikiama esminės žinios apie pasaulį, gausu informacijos apie Lietuvą ir lietuvius. Ji iš esmės skiriasi nuo Lietuviškosios tarybinės enciklopedijos (13 t.) tiek savo turiniu, tiek didesne apimtimi. VLE yra tokio tipo enciklopedija kaip vokiečių Brockhaus, anglų Britannica, lenkų Wielka Encyklopedia Powszechna. Savo struktūra, formatu, straipsnių dydžiu ji panašiausia į Brockhausą. VLE paskirtis – lietuviškai skaitantiems žmonėms, pirmiausia lietuviams, suteikti žinių apie Visatą ir Žemę, supažindinti su civilizacijos istorija, pasaulio tautų kultūra, mokslu, ekonomika, pateikti objektyvių duomenų apie kitas valstybes, pasaulio politinės, kultūrinės bei ekonominės raidos tendencijas, propaguoti humanistines ir krikščioniškąsias vertybes, parodyti Lietuvos valstybę ir lietuvių tautą pasaulio ir Europos istorijos bei kultūros kontekste.Dešimtas tomas apima straipsnius nuo khmerai iki Krelle Wilhelm. Tai – vienas didžiausių šios enciklopedijos tomų, turintis 832 puslapius (127,31 apskaitinio leidybinio lanko). Jame pateikti platūs straipsniai apie pasaulio valstybes – Kiniją, Kiprą, Kirgiziją, Kolumbiją ir kitas, taip pat apie Klaipėdą ir Klaipėdos rajono savivaldybę.

Tome spausdinami straipsnių ciklai apie kiną, klimatą, knygą, konstituciją, kosmosą ir kosmonautiką. Net 22 procentų tomo apimties sudaro informacija apie Lietuvą ir lietuvius.

Dešimtasis tomas gausiai iliustruotas, jame pateikta beveik 800 iliustracijų, iš jų beveik 180 portretų, 20 žemėlapių.

Prie tomo yra priedas, kuriame pateiktos IX ir X tomo tekste pavartotos lotyniško pagrindo abėcėles vartojančių kalbų tikrinių vardų autentiškos ir adaptuotos formos.Parašykite atsiliepimą apie „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Visuotinės lietuvių enciklopedijos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Visuotinė lietuvių enciklopedija, X t. Khm-Kr“ perkama kartu