0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 41,39 €*
Sutaupote: 27.70 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-03-20 kaunietis

džiugu

Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu


2021-06-30 13.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu" aprašymas

VISUOTINĖ LIETUVIŲ ENCIKLOPEDIJA (VLE) yra didelės apimties originalus iliustruotas mokslinis informacinis leidinys. Tai pirmoji posovietinė universali lietuviškoji enciklopedija: joje pateikiama esminės žinios apie pasaulį, gausu informacijos apie Lietuvą ir lietuvius. Ji iš esmės skiriasi nuo Lietuviškosios tarybinės enciklopedijos (13 t.) tiek savo turiniu, tiek didesne apimtimi. VLE yra tokio tipo enciklopedija kaip vokiečių Brockhaus, anglų Britannica, lenkų Wielka Encyklopedia Powszechna. Savo struktūra, formatu, straipsnių dydžiu ji panašiausia į Brockhausą. VLE paskirtis – lietuviškai skaitantiems žmonėms, pirmiausia lietuviams, suteikti žinių apie Visatą ir Žemę, supažindinti su civilizacijos istorija, pasaulio tautų kultūra, mokslu, ekonomika, pateikti objektyvių duomenų apie kitas valstybes, pasaulio politinės, kultūrinės bei ekonominės raidos tendencijas, propaguoti humanistines ir krikščioniškąsias vertybes, parodyti Lietuvos valstybę ir lietuvių tautą pasaulio ir Europos istorijos bei kultūros kontekste.
2011-03-20

džiugu

Parašykite atsiliepimą apie "Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Visuotinė lietuvių enciklopedija, XIX t. Pre–Reu" perkama kartu