0
Visuotinė nešlovės istorija
5.79 InStock

Visuotinė nešlovės istorija

  • Nuolaida knygai -41%
Internetu: 5,79 €
Knygyne: 9,69 €*
Sutaupote: 3.90 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Visuotinė nešlovės istorija

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9789986399339

5.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Visuotinė nešlovės istorija" - garsiosios „Smėlio knygos“ autoriaus apsakymai.

Ši knyga tiesiog plyšta nuo piratų, machinatorių ir apsišaukėlių, o žodis nešlovė kurtinamai griaudėja jos pavadinime. Mainantis spalvingoms Rytų kraštų ir laukinių Vakarų erdvėms bei epochoms brandinamos politinės ir asmeninės išdavystės, vykdomas kruvinas kerštas, verda žūtbūtinės peilių kovos. Tačiau anapus triukšmo ir įniršio plyti tik niekuma.

„Visuotinę nešlovės istoriją“ sudaro septynios iš įvairių kultūrinių ir geografinių realijų parinktos istorijos – jas J. L. Borgesas žaisminga valia ir barokinėmis išraiškos priemonėmis paverčia nuostabiais literatūros kūriniais. Taip pat į rinkinį įtrauktas vienas garsiausių apsakymų „Vyras iš rožinės kavinės“ ir skyrelis „Ir taip toliau“ – šešios apybraižos, atskleidžiančios autoriaus literatūrinių erdvių ribas ir nepaprastos kultūros visumą.

Jorge Luisas Borgesas (1899–1986) – rašytojas, be kurio neįsivaizduojama pasaulio literatūra. Tiksliu stiliumi, pribloškiančiu siužetu, metaforine vaizduote ir nesugriaunama logika šis mąstytojas sugebėjo praplėsti literatūros išraiškos ribas ir padarė įtaką ne vienai menininkų kartai.

Iš ispanų kalbos vertė Linas Rybelis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu