0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vitaminai protui

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-01-22 Donatas

Pats geriausias visų laikų mokytojas ir motyvatorius .


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.49 SoldOut

Knygos "Vitaminai protui" aprašymas

Jim Rohn (Džimas Ronas) – verslo filosofas ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, lektorius. Per savo ilgiau nei 40 metų trukusią karjerą jis padarė įtaką daugiau nei 5 milijonams žmonių visame pasaulyje. Knygoje „Vitaminai protui“ sudėtos Jim Rohn mintys, sentencijos, pokalbiai su klausytojais ir atsakymai į jų klausimus.


Jim Rohn mirė 2009 metų gruodį, tačiau iki to laiko jis bendravo ir paveikė milijonus žmonių, tūkstančiai jį laiko savo mentoriumi, o tarp jų ir tokie šiuolaikiniai saviugdos bei sėkmės mokytojai kaip Mark Victor Hansen, Brian Tracy, T. Harv Ecker bei šiuo metu vienas garsiausių efektyvaus gyvenimo ekspertų Anthony Robbins.


Jim Rohn buvo vienas stipriausių ir įsimintiniausių mokytojų. Pačius sudėtingiausius, amžinus ir laikui nepavaldžius principus jis sugebėdavo pateikti labai paprastai ir suprantamai. Daugelis jį sutikusių ir jo paskaitų klausiusių žmonių teigia, jog lektorius padarė teigiamą įtaką ir įkvėpė pozityviems pokyčiams.


Ta teigiama įtaka tęsiasi iki šiol ir dabar ji gali pasiekti kiekvieną. Knygoje „Vitaminai protui“ sudėta tai, ką Jim Rohn žinojo geriausiai. Čia rasite atsakymus ir visą informaciją apie:


- Amerikos ekonomines kopėčias ir mergaičių skaučių sausainius;

- veikos ir produktyvumo filosofiją;

- vėkmės vertinimą jūsų finansiniuose namuose;

- vešis žingsnius į išskirtinį gyvenimą;

- ir dar daug minčių, kurios tikrai prisidės prie teigiamų gyvenimo pokyčių.


Asmeninio efektyvumo ekspertas Anthony Robbins pirmą kartą knygos „Vitaminai protui“ autorių J. Rohn sutiko būdamas devyniolikos. Jis iki šiol prisimena, koks svarbus buvo lektoriaus indėlis į jo asmenybės augimą.


„Jis padarė man labai teigiamą įtaką būtent tuo metu, kai aš dar tik bandžiau formuoti filosofiją, kuri mane veda šiandien. (...) Esu tikras, kad Jim Rohn yra išskirtinė asmenybė, o jo filosofija gali pagerinti kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę“.

Anthony Robbins, saviugdos ekspertas, knygų „Neribota galia“ ir „Pažadink savyje milžiną“ autorius„Jim Rohn yra motyvavimo meistras – jis turi stilių, charizmą, aktualios medžiagos, žavesio, o tai, ką jis sako, kuria pokyčius. Pasaulis būtų geresnė vieta, jei visi išgirstų mano draugą Jim Rohn“.


Mark Victor Hansen, knygų „Chicken Soup for the Soul“ ir „Milijonierius per minutę. Sąžiningas kelias į turtą“ bendraautorius.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis


  • Autorius: Jim Rohn
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786098112856

2019-01-22

Pats geriausias visų laikų mokytojas ir motyvatorius .

Parašykite atsiliepimą apie "Vitaminai protui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Jim Rohn parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vitaminai protui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vitaminai protui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vitaminai protui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vitaminai protui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jim Rohn tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vitaminai protui" perkama kartu