0

Vitaminai protui

  • Nuolaida knygai -66%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 3,49 €
Kaina Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.50 € (66%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-01-22 Donatas

Pats geriausias visų laikų mokytojas ir motyvatorius .

Informacija

Vitaminai protui

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786098112856

2020-08-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vitaminai protui" aprašymas

Jim Rohn (Džimas Ronas) – verslo filosofas ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, lektorius. Per savo ilgiau nei 40 metų trukusią karjerą jis padarė įtaką daugiau nei 5 milijonams žmonių visame pasaulyje. Knygoje „Vitaminai protui“ sudėtos Jim Rohn mintys, sentencijos, pokalbiai su klausytojais ir atsakymai į jų klausimus.


Jim Rohn mirė 2009 metų gruodį, tačiau iki to laiko jis bendravo ir paveikė milijonus žmonių, tūkstančiai jį laiko savo mentoriumi, o tarp jų ir tokie šiuolaikiniai saviugdos bei sėkmės mokytojai kaip Mark Victor Hansen, Brian Tracy, T. Harv Ecker bei šiuo metu vienas garsiausių efektyvaus gyvenimo ekspertų Anthony Robbins.


Jim Rohn buvo vienas stipriausių ir įsimintiniausių mokytojų. Pačius sudėtingiausius, amžinus ir laikui nepavaldžius principus jis sugebėdavo pateikti labai paprastai ir suprantamai. Daugelis jį sutikusių ir jo paskaitų klausiusių žmonių teigia, jog lektorius padarė teigiamą įtaką ir įkvėpė pozityviems pokyčiams.


Ta teigiama įtaka tęsiasi iki šiol ir dabar ji gali pasiekti kiekvieną. Knygoje „Vitaminai protui“ sudėta tai, ką Jim Rohn žinojo geriausiai. Čia rasite atsakymus ir visą informaciją apie:


- Amerikos ekonomines kopėčias ir mergaičių skaučių sausainius;

- veikos ir produktyvumo filosofiją;

- vėkmės vertinimą jūsų finansiniuose namuose;

- vešis žingsnius į išskirtinį gyvenimą;

- ir dar daug minčių, kurios tikrai prisidės prie teigiamų gyvenimo pokyčių.


Asmeninio efektyvumo ekspertas Anthony Robbins pirmą kartą knygos „Vitaminai protui“ autorių J. Rohn sutiko būdamas devyniolikos. Jis iki šiol prisimena, koks svarbus buvo lektoriaus indėlis į jo asmenybės augimą.


„Jis padarė man labai teigiamą įtaką būtent tuo metu, kai aš dar tik bandžiau formuoti filosofiją, kuri mane veda šiandien. (...) Esu tikras, kad Jim Rohn yra išskirtinė asmenybė, o jo filosofija gali pagerinti kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę“.

Anthony Robbins, saviugdos ekspertas, knygų „Neribota galia“ ir „Pažadink savyje milžiną“ autorius„Jim Rohn yra motyvavimo meistras – jis turi stilių, charizmą, aktualios medžiagos, žavesio, o tai, ką jis sako, kuria pokyčius. Pasaulis būtų geresnė vieta, jei visi išgirstų mano draugą Jim Rohn“.


Mark Victor Hansen, knygų „Chicken Soup for the Soul“ ir „Milijonierius per minutę. Sąžiningas kelias į turtą“ bendraautorius.


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

2019-01-22

Pats geriausias visų laikų mokytojas ir motyvatorius .

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijos


Dažniausiai perkama kartu