0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.07 SoldOut
Knygos "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" aprašymas

Monografija skirta vakarietiškai Indijos meninės kultūros recepcijos istorijai.
Nagrinėjamasis laikotarpis – nuo antikos iki XX a. pradžios. Analizuojama intelektinėje ir meninėje Europos tradicijose aptinkamos vizualiosios indiškumo reprezentacijos ir Indijos vaizdiniai, kurie padėjo ne tik geriau pažinti, bet ir tikslingai konstruoti Indijos kultūros vaizdą. Monografija skirta iki šiol Lietuvos moksle netyrinėtai temai ir gali būti naudinga skaitytojams ir tyrėjams, kurie domisi Indijos ir Vakarų kultūrų sąveika.Parašykite atsiliepimą apie "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose, kurią skaitytojams dovanoja Valdas Jaskūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valdas Jaskūnas su knyga Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Jaskūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" perkama kartu