TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.07 SoldOut

Knygos "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" aprašymas

Monografija skirta vakarietiškai Indijos meninės kultūros recepcijos istorijai.
Nagrinėjamasis laikotarpis – nuo antikos iki XX a. pradžios. Analizuojama intelektinėje ir meninėje Europos tradicijose aptinkamos vizualiosios indiškumo reprezentacijos ir Indijos vaizdiniai, kurie padėjo ne tik geriau pažinti, bet ir tikslingai konstruoti Indijos kultūros vaizdą. Monografija skirta iki šiol Lietuvos moksle netyrinėtai temai ir gali būti naudinga skaitytojams ir tyrėjams, kurie domisi Indijos ir Vakarų kultūrų sąveika.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose", Valdas Jaskūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Valdas Jaskūnas su knyga "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Jaskūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vizualiosios tapatybės: Indijos meno recepsijos Vakaruose" perkama kartu