-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija" aprašymas

„Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija“ - istorinis Sofijos Viktorijos Tyzenhauzaitės de Šuazel-Gufjė (Sophte Victoria Choiseul- Gouffier) romanas.

„Kunigaikštis niekindavo tuščias kalbas, kvailus skundus, kuriais kai kurie pernelyg uolūs valdiniai vargindavo jo ausis. Jis buvo pernelyg didis, kad keršytų už asmeninius Įžeidimus, nedvejodamas pamiršdavo nuoskaudas, buvo linkęs ne bausti, o paprasčiausiai nekreipti dėmesio. Dar daugiau, kunigaikštis atleisdavo visiems, kurie iš baimės, dėl susiklosčiusių aplinkybių ar dėl savo silpnumo tapdavo jo priešais, bet jiems atleidęs tuo Besididžiuodavo. Atlaidumas buvo jo kilnios sielos poreikis ir, jo nuomone, svarbiausia valdovo dorybė?“

„Jadvyga žvilgtelėjo į Jogailą ir to žvilgsnio pakako, kad išsisklaidytų blogi įtarimai, nevalingai knibždėję jos sąmonėje. Užuot išvydusi labai bjaurų kunigaikštį, kokį įsivaizdavo jį esant, pamatė dar gana jauną, gražiai nuaugusį, vyriškų veido bruožų vyrą. Jo veide atsispindėjo gerumas, o juodos akys buvo labai švelnios ir malonios. Jos ir negalėjo būti kitokios, nes susižavėjusios žvelgė į Jadvygą! Žavingos kunigaikštytės paveikslas pakerėjo Jogailą taip, kaip graži pavasario diena pakeri šiaurės šalių gyventojus, išvargintus ilgos žiemos. Susi¬jaudinęs Jogaila žengė prie Jadvygos. Ji pakilo iš sosto ir ištiesė jam virpančią ranką.“


  • Pavadinimas originalo kalba: Vladislas Jagellon et Hedwige, ou Li Reunion de la Lithuanie ą la Pologne
  • Autorius: Sofija Tyzenhauzaitė
  • Leidėjas: Regionų kultūrinių iniciatyvų centras
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 153
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955818281
  • Vertėjas: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija", Sofija Tyzenhauzaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sofija Tyzenhauzaitė su knyga "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sofija Tyzenhauzaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vladislovas Jogaila ir Jadvyga, arba Lietuvos sąjunga su Lenkija" perkama kartu