0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas" aprašymas

Apie 23 000 + 26 000 žodžių.
Šis žodynas skiriamas plačiausiam vartotojų ratui. Visų pirma, juo galės naudotis besimokantys vidurinėse ir aukštesniosiose mokyklose, gimnazijose ir universitetuose: šalia netaisyklingai kaitomų žodžių iš karto pateikiamos jų formos. Taip pat juo galės naudotis turistai ir pradedantieji: sudarant ir papildant žodyną stengtasi, kad jame būtų reikalingiausi naujieji žodžiai, anglicizmai, sutrumpinimai ir t.t. Naudotis žodynu ypač paprasta-tiek bendriniai žodžiai, tiek geografiniai vardai,tiek santrumpos sudaro vieningą tekstą, nėra jokių papildomų sąrašų ar lentelių, nevartojami sudėtingesni ženklai ar nuorodos.


  • Autorius: Vilija Mačienė
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-465-57-5

Parašykite atsiliepimą apie "Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Vilija Mačienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilija Mačienė su knyga Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Mačienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas" perkama kartu