0

Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas)

Informacija

Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas)

  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 9x12, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 463
  • ISBN ar kodas: 9986-465-54-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas)" aprašymas

Apie 12 000 + 13 000 žodžių.
Šis žodynas skiriamas plačiausiam vartotojų ratui. Visų pirma, juo galės naudotis besimokantys vidurinėse ir aukštesniosiose mokyklose, gimnazijose ir universitetuose: šalia netaisyklingai kaitomų žodžių iš karto pateikiamos jų formos. Taip pat juo galės naudotis turistai ir pradedantieji: sudarant žodyną stengtasi, kad jame būtų reikalingiausi kasdieniniai žodžiai, anglicizmai, sutrumpinimai ir t.t. Naudotis žodynu ypač paprasta-tiek bendriniai žodžiai, tiek geografiniai vardai, tiek santrumpos sudaro vieningą tekstą, nėra jokių papildomų sąrašų ar lentelių, nevartojami sudėtingesni ženklai ar nuorodos.

Parašykite atsiliepimą apie "Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas), kurią skaitytojams dovanoja Vilija Mačienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilija Mačienė su knyga Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Mačienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vokiečių-lietuvių lietuvių-vokiečių kalbų žodynas (mažas)" perkama kartu