0

Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,74 €*
Sutaupote: 0.75 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių

  • Leidėjas: Druka
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • ISBN ar kodas: AUTODUJUKOLON

2020-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių" aprašymas

Šis leidinys skirtas vairuotojams, keliaujantiems po Vokietiją ir turinties įrengta dujų sistemą. Čia rasite daugumą autodujų kolonėlių adresų, jų darbo laiką ir nuorodas kaip jas rasti. Tik šio informacinio leidinio pagalba galima pervažiuoti per Vokietiją vien tik užpildant automobilį dujomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Artur Kaulitzky parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Artur Kaulitzky tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vokietijos autodujų kolonėlės šalia greitkelių" perkama kartu