Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vokiškas rekviem

Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vokiškas rekviem" aprašymas

Be galo įdomioje, įtempto siužeto Philipo Kerro „Juodojo Berlyno“ trilogijos trečiojoje knygoje „Vokiškas rekviem“ detektyvas Bernis Giunteris patenka į naują ir bauginantį pokario Vienos pasaulį. Jo paprašoma ištirti amerikiečio nacių medžiotojo žmogžudystę.

Viena, 1947-ieji. Pirmąkart su blogiu Bernis Giunteris susidūrė dirbdamas policininku ketvirtojo dešimtmečio Berlyne ir iš arti jį pažino būdamas privačiu sekliu valdant naciams, kai kiekviena byla įtraukdavo jį vis giliau į režimo žiaurumus. Karas baigėsi. Bernis Vienoje mėgina įrodyti, kad senas draugas ir buvęs kriminalinės policijos bendradarbis Bekeris nekaltas dėl amerikiečių karininko mirties. Bekeris dirbo slaptoje nacių medžiotojų organizacijoje, sekė karo nusikaltėlius, kurie klastojo dokumentus apie savo mirtį, kad išvengtų kilpos Niurnberge. Patekęs į šią organizaciją Bernis susiduria akis į akį su vyrais, kurie kartą jau apgavo teisingumą, bet Bernis turi padaryti viską, kad šįkart jie neišsisuktų. Pūvančios imperijos didybės apsuptyje Bernis suka vieną blogio ratą po kito, kol atsiduria akis į akį su buvusiu gestapo viršininku ir pamato palikimą, palyginti su kuriuo karo meto žiaurumai atrodo visiškai nekalti...

Taip pat skaitykite Philipo Kerro istorinius detektyvus: „Kovo našlaitės“, „Beveidis nusikaltėlis“, „Bedvasis“.


  • Autorius: Philip Kerr
  • Serija: Juodasis Berlynas
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269571
  • Vertėjas: Vytautas Petrukaitis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vokiškas rekviem"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vokiškas rekviem", Philip Kerr. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Philip Kerr su knyga "Vokiškas rekviem" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vokiškas rekviem" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Philip Kerr. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vokiškas rekviem" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vokiškas rekviem" perkama kartu