0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vongo ežeras

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-28 Jurgita

Patiko. Tik norėjosi ryžingesnės pagrindinės veikėjos. Skaitysiu ir antrą dalį.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 14.89 SoldOut

Knygos "Vongo ežeras" aprašymas

Pirmasis romano „Vongo ežeras“ ežeras leidimas pasirodė prieš keletą metų, tačiau korona viruso išplitimas vėl sukėlė susidomėjimą autorės Jana Vagner knyga, kurioje ji pasakoja apie į gripą panašią epidemiją bei išgyventi bandančius žmones.

Maskvoje, o ir visoje Rusijoje, pradeda plisti liga. Iš pažiūros ji panaši į gripą, tačiau greitai šienauja gyvybes. Prasideda karantinas, uždaromos gatvės, žmonės negali patekti į miestą ar iš jo. Dar vėliau situacija tampa nevaldoma, nes suserga ir užkardas saugantys kariai. Sergejus su žmona Ana ir jos sūnumi gyvena prabangiame rajone Maskvos priemiestyje. Jie nusprendžia vykti į Kareliją, kur ežero Vongo saloje Sergejaus senelis turėjo trobelę. Ten virusas nepasieks. Tiesa, vyras nori pasiimti ir buvusią žmoną bei savo sūnų. Tam jam teks prasiveržti į Maskvą, kur jau prasidėjo plėšikavimas ir situacija tampa vis pavojingesnė.

Galiausiai Sergejus su dabartine ir buvusia žmonomis bei dar keliais draugais ir giminaičiais leidžiasiį kelionę. Norėdami pasiekti trobelę jie turės kirsti visą Rusiją. Istorija yra pasakojama Anos akimis. Ji ne tik perteikia kelionės baisumą, kuomet kompanija randa apleistus miestus, sergančius žmones, turi kovoti dėl kuro, maisto ir išgyventi atšiauriomis sąlygomis. Tuo pačiu Ana nagrinėja ir sudėtingus visų keliautojų tarpusavio santykius, susiskaidymą, senas nuoskaudas, bandymą sugyventi su buvusia vyro mylimąja, kuriai, atrodo, jis vis dar neabejingas.

„Vongo ežeras“ – kelio knyga, kurioje pinasi veiksmas ir santykių peripetijos. Knygos tęsinys „Likę gyvi“ jau savo pavadinimu sufleruoja, kad kelias buvo nelengvas.

Rusų autorė Jana Vagner gimė 1973-iais metais, Maskvoje, čekės ir ruso šeimoje. Rašytoja studijavo vadybą Rusijos valstybiniame humanitariniame universitete. Po to dirbo logistikos vadybininke, vertėja, pranešinėjo žinias radijuje. Darbo reikalais apkeliavo didelę dalį Europos, Afrikos bei Pietų Amerikos. Autorė teigia, kad niekada nejautė didelio poreikio rašyti, tačiau vieną dieną jis ėmė ir atėjo. Tuomet Jana Vagner sukūrė tinklaraštį ir pradėjo kelti savo kūrybą. Įvairių atsitiktinumų dėka iš jos tekstų gimė knygos. Lietuviškai išverstos „Likę gyvi“ ir „Viešbutis“.

Iš rusų kalbos vertė Zita Marienė


  • Autorius: Jana Vagner
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090117187

2021-02-28

Patiko. Tik norėjosi ryžingesnės pagrindinės veikėjos. Skaitysiu ir antrą dalį.

Parašykite atsiliepimą apie "Vongo ežeras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vongo ežeras", kurią skaitytojams dovanoja Jana Vagner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jana Vagner su knyga "Vongo ežeras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vongo ežeras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jana Vagner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vongo ežeras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vongo ežeras" perkama kartu