-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vory. Rusijos supermafija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 13.39 SoldOut

Knygos "Vory. Rusijos supermafija " aprašymas

Markas Galeottis yra britų politologas, istorikas, profesorius. Sovietų Sąjunga pradėjo domėtis jai žlungant, o didžiausią dėmesį skyrė šiuolaikinės Rusijos problemoms. Jis yra šimtų akademinių straipsnių autorius, o plačiai publikai tapo žinomu išleidęs bestseleriu tapusią knygą „Vory: Rusijos supermafija“.

Markas Galeottis parašė veikalą apie Rusijos nusikalstamumo istoriją nuo senovinio vagies Japončiko (1891–1919) iki šiuolaikinio bandito Japončiko (1940–2009). Markas Galeottis pasakoja apie Rusijos nusikaltėlių garbės sampratos kaitą, aiškina, kuo skiriasi organizuoto nusikalstamumo grupės Vladivostoke ir Sankt Peterburge ir parodo, kaip veikia nusikaltėlių pasaulio logika.

Lietuvos skaitytojui ši knyga įdomi dėl kelių priežasčių. Mūsų pačių nusikaltėlių mentalitetas yra susiformavęs rusiškos kriminalinės subkultūros įtakoje, todėl daugelis reiškinių, terminų, veiksmų ir elgsenų, apie kuriuos rašo britas, yra žinomi visiems, skaitantiems Lietuvos kriminalines naujienas. Juo labiau, kad mūsų šalies žiniasklaida nevengia aprašyti ir šiandieninės Rusijos nusikaltimų.

Taigi, su Rusijos nusikaltėlių pasauliu susipažinęs Lietuvos skaitytojas ir, tuo pačiu, į vakarus atsisukęs ES pilietis į rankas gaus tekstą, kurį vakarietis parašė vakariečiams – su visais mitais bei netikslumais. Lokalūs konteksto žinovai jau parašė ne vieną recenziją ar atsiliepimą, kuriame šiek tiek šaipomasi iš „Vory: Rusijos supermafija“ autoriaus kartais vaikiško patiklumo, nes, kaip aiškina vietiniai ekspertai, rusų nusikaltėlių vienas svarbiausių bruožų (šalia nusikaltimų darymo) yra nenugalimas įprotis meluoti, girti ir girtis. Kitaip tariant – sekti pasakas. Ir ypač su malonumu tokios pasakos sekamos užsieniečiams, kurie už informaciją dar ir pinigus sumoka.

Bet, iš kitos pusės žiūrint, recenzentai, net nusikalstamumo istorijos specialistai iš Rusijos pripažįsta, kad Marko Galeočio „Vory: Rusijos supermafija“ yra labai įtraukianti knygą, su gausiomis istorinėmis detalėmis ir anekdotais.

Be akademinės veiklos Markas Galeottis konsultuoja įvairias vyriausybines, verslo ir teisines agentūras bei yra „Wikistrat“ analitikas. Jis įsteigė ir leidžia žurnalą „Global Crime“, taip pat yra „Mob Museum“ tarybos narys. Markas Galeottis be nusikalstamumo, domisi ir aktyviai kuria maginę fantastiką – dirba su Gloranthos pasaulio knygomis, taip pat parašė vaidmenų žaidimą „Mythic Russia“.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašius


  • Autorius: Mark Galeotti
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267072

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vory. Rusijos supermafija "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Mark Galeotti pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vory. Rusijos supermafija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vory. Rusijos supermafija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vory. Rusijos supermafija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vory. Rusijos supermafija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mark Galeotti tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vory. Rusijos supermafija " perkama kartu