⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" aprašymas

Monografija "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" rašyta 2014–2015 metais, vykdant projektą "Fenomenologija Vosyliaus Sezemano filosofijoje".
Sezemano filosofija apmąstoma susiejant ją su XX a. pradžios filosofiniu kontekstu. Atskleidžiami Sezemano filosofijos ryšiai su fenomenologine filosofija, parodoma, kaip jis transformuoja neokantinę pažinimo teoriją. Nagrinėjamos objektyvuoto ir neobjektyvuoto žinojimo, savęs pažinimo, kultūros krizės, estetinės patirties problemos.

Monografija "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" skirta visiems besidomintiems Lietuvos filosofijos istorija ir fenomenologija.

„Jonkus žvelgia į Sezemaną ne per tradicinės biografijos, bet per jo filosofinės minties sąlyčio su fenomenologija prizmę. Tokia prieiga ženkliai praplečia istorinės studijos ribas. Mokslo metais sėmęsis žinių iš garsiausių to meto neokantininkų, Sezemanas su laiku kritiškai peržvelgė jų nuostatas, permąstęs jas iš fenomenologijos bei kitų filosofijos teorijų perspektyvos. Daugialypio Sezemano filosofijos korpuso rekonstrukcija reikalauja aukšto lygio filosofijos kompetencijos. Įdirbis fenomenologijos srityje leidžia Jonkui savarankiškomis refleksijomis ne tik pristatyti Sezemano mintį, bet ir atskleisti jos formavimo sąlygas bei galimas alternatyvas. Kitaip sakant, Jonkus ne vien pristato ir apžvelgia Sezemano filosofines nuostatas, t. y. rašo ne vien apie Sezemano filosofiją (tai būtų būdinga tradicinei istorinei filosofinei studijai), bet ir mąsto kartu su Sezemanu.“
Nerijus Milerius


  • Autorius: Dalius Jonkus
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094671869

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija", Dalius Jonkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dalius Jonkus su knyga "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalius Jonkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija" perkama kartu