⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija

Sudarė: Dalius Jonkus
Kaina: 11,69 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija" aprašymas

Vosylius Sezemanas 1923-1963 metais dėstė estetikos, logikos ir filosofijos paskaitas Vytauto Didžiojo ir Vilniaus universitetuose. Yra išlikę jo parengtų kursų užrašai, o taip pat rengiamų publikacijai straipsnių tezės. Knygoje „Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija“ pateikiami Vosyliaus Sezemano estetikos, filosofijos istorijos ir kultūros filosofijos iššifruoti rankraščiai su įvadiniu straipsniu ir komentarais.

Ši knyga „Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija“, tai šaltinių publikacija: rankraščių nuorašus, vertimus, įvadą ir komentarus parengė Dalius Jonkus. Knygoje pateikiami tekstai yra iš Sezemano rankraščių fondo, kuris yra Vilniaus universitete. Jie sugrupuoti į tris dalis. Pirmojoje dalyje, kuri yra didžiausia, pristatomi estetikai skirti tekstai ir paskaitų užrašai, antrojoje dalyje pateikiami kultūros filosofijos tekstai, trečiojoje – filosofijos istorijos raštai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Dalius Jonkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalius Jonkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vosylius Sezemanas. Estetika, kultūros filosofija, filosofijos istorija" perkama kartu