0

Voveriuko metai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Voveriuko metai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 25x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 60
  • ISBN ar kodas: 9786090134115

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius kviečia į mišką. Ne šiaip sau, o susipažinti su voveriuku ir pagyventi kartu su juo girioje. „Voveriuko metai“ – knyga, pasakojanti vaikams apie miško gyvūnų kasdienybę ir draugystę.

Kuo voveriukas kasdien užsiima gyvendamas didelėje girioje? Kokius darbus jis turi nudirbti, kokius nuotykius patiria? Su kuo jis bičiuliaujasi? Kas gyvena šalia, kaimynystėje ir kaip visiems sekasi įsikurti sau jaukius namus? Kaip gyvūnai randa maisto, ar dėl jo pešasi? Kaip augina vaikus?

Gamtos mylėtojas Selemonas Paltanavičius įtaigiai ir vaikams suprantamai pasakoja apie girios gyvenimą. Knygoje „Voveriuko metai“ pateikiamas šmaikštus ir detalus smalsios varnos dienoraštis, kuris padeda iš arti susipažinti su varnos aplinka ir šio landaus paukščio akimis suvokti viską, ką išgyvena visi gyvi gamtos padarai.

Stebėti gamtą bus kur kas smagiau perskaičius šią knygą ir išgirdus įsivaizduojamas paukščių ir žvėrelių mintis. Nuo šiol nuėję į mišką nebegalėsite tiesiog dairytis aplink – lauksite praskrendant viską matančios ir viską žinančios varnos, o medžio drevėje tykosite pasirodant rusvo voveriuko snukučio – juk ne šiaip sau jis karstosi medžiais. Kažin kokių gėrybių voveriukas prikaups šiai žiemai?

Selemonas Paltanavičius (g. 1956 m.) – žinomas Lietuvos gamtininkas, fotografas, radijo laidų vedėjas, parašęs daugybę knygų vaikams, prisidėjęs prie enciklopedinių leidinių ir knygų apie gamtą leidybos. Gimė Užbaliuose, Marijampolės rajone. Vilniaus universitete studijavo biologiją. Dirbo Žuvinto rezervate, Valstybiniame gamtos komitete, Gamtos tyrimų laboratorijoje, vėliau buvo Aplinkos ministerijos Biologinės įvairovės skyriaus vedėjas. Nuo 1991 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narys.
S. Paltanavičiaus knyga „Velniukas ir vieversiukas“ išrinkta geriausia 2007 metų knyga vaikams, o dvi kitos jo knygos – „Kur išskrido pasakėlė“ ir „Maži ežiuko sapnai“ taip pat nominuotos metų knygos vaikams apdovanojimuose.
Rašytojas yra paskelbęs apie 3500 straipsnių apie gamtą, parengė per 840 radijo ir vedė apie 20 televizijos laidų. Daugiau nei 1000 jo darytų nuotraukų yra paskelbtos įvairių šalių periodiniuose leidiniuose. Yra 60 knygų autorius arba bendraautorius. Už filmo „Gulbių ežeras po debesiu“ scenarijų Selemonui Paltanavičiui skirta Petro Abukevičiaus premija.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu