-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 15.22 SoldOut

Knygos "Vynas" aprašymas

Ši knyga turėtų jus tuo pačiu metu ir supažindinti, ir sužavėti. Supažindinti ji turėtų su vyno „siela“, jo esme.


Pirmoje dalyje parodoma, kaip galite rasti geriausią priėjimą prie vyno; knyga žodžiais ir, visų pirma, iliustracijomis padės jums vyną patiekiant, ragaujant ir įvertinant. Šia prasme ši knyga yra vaizdinė priemonė. Sužavėti ji turėtų vyno atveriamais toliais, dideliu ir plačiu puikiausių vyno rūšių pasauliu.


Antroji knygos dalis savotiškas gidas kelionėje po vynų pasaulį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vynas", Rolf Kriesi, Peter Osterwalder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rolf Kriesi, Peter Osterwalder su knyga "Vynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolf Kriesi, Peter Osterwalder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vynas" perkama kartu