0

Vynuogynų tyla

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vynuogynų tyla

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786090112984

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vynuogynų tyla" aprašymas
Knyga "Vynuogynų tyla" – tai ne tik audringų išgyvenimų ir slaptų aistrų pažymėta vienos galingos šeimos, vyndarių dinastijos istorija, bet ir nepaprastai spalvinga kelionė į legendinio kataloniško putojančio vyno – kavos – pasaulį.

Saulės nutvieksto San Sadurni miestelio apylinkėse noksta vynuogės. Kiek akys užmato, plyti vynuogynai – susodinti tiesiomis kaip stygos eilėmis, saugiai prisiglaudę Monserato kalno papėdėje.
Šioje idiliškoje vietoje klesti Brukartų šeimos ūkis. Rūsių labirintuose bręsta tauriausias ir brangiausias putojantis vynas – kava, o šalia rūsių dunkso įspūdingas XX amžiaus pradžios dvaras. Tai Auroros Brukart del Bas, stiprios, valdingos ir nepaprastai išdidžios moters, atitekėjusios į seną ir garsią vyndarių šeimą, viešpatija.
2007 metų birželio 3-ioji.
Lemtinga diena Brukartų šeimai. Veda vyriausias sūnus Bielis. Į ceremoniją susirenka visi Auroros vaikai: Žerardas, Žana ir vargšiukas keistuolis Martis. Visi, išskyrus numylėtinį Šavjerą, Žerardo brolį dvynį...
Kodėl Šavjero nėra tarp susirinkusiųjų?
Pamažu ima aiškėti, kad šią įtakingą, iš pažiūros elegantišką ir darnią šeimą jau seniai iš vidaus griauna paslaptys, melas ir nutylėjimai, atleisti trukdančios ambicijos ir išdidumas. Prasideda istorija, įsukanti skaitytojus į aistros, pavydo, išdavystės ir keršto verpetą...

Iš ispanų k. vertė Alma Naujokaitienė

Parašykite atsiliepimą apie "Vynuogynų tyla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Vynuogynų tyla" perkama kartu