⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros

4.8
(30 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-26 Skaitytojas


2023-06-30 14.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" aprašymas

Vienas populiariausių pasaulyje porų konsultantų, psichologas ir filosofijos mokslų daktaras John Gray knygoje „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ kalba apie moterų ir vyrų santykius ir padeda žmonėms visame pasaulyje geriau suprasti vienam kitą, o dažnai ir išsaugoti santuoką.

„Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ – legendine tapusi ir perversmą porų santykiuose sukėlusi knyga. Joje autorius atskleidžia unikalų ir praktiškai įrodytą būdą, kaip vyrams ir moterims bendrauti ir susikalbėti suprantant ir gerbiant kits kito skirtumus.

Kartą Marso ir Veneros gyventojai susitiko ir pamilo vieni kitus. Jų santykiai buvo puikūs, nes jie gerbė ir pripažino vieni kitų skirtumus. Tačiau, kai jie atvyko gyventi į Žemę, visus ištiko amnezija. Jie pamiršo, kad yra iš skirtingų planetų ir staiga ėmė nebesuprasti, kodėl į viską žvelgia taip skirtingai.

Pasinaudodamas šia metafora, kad iliustruotų taip dažnai pasitaikančius konfliktus tarp vyrų ir moterų, autorius paaiškina, kaip šie skirtumai gali pasireikšti tarp lyčių ir kodėl jie trukdo puoselėti pasitenkinimą teikiančius santykius. Remdamasis ilgamete porų konsultavimo patirtimi, jis pasakoja, kaip pasinaudoti skirtingais komunikavimo stiliais, emociniais poreikiais ir elgesio modeliais, kad geriau suprasti savo gyvenimo partnerį.

Knygoje „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ J. Gray demonstruoja, kaip skirtingai moterys ir vyrai reaguoja į pokalbius, kaip santykius veikia vyrų intymumo ciklai ir moterų savivertės svyravimai. Jis ragina atpažinti partnerio būdą parodyti meilę ir moko, kaip patenkinti vienas kito emocinius poreikius.

Ši knyga - tai ir praktinis vadovas visiems, norintiems gilesnių ir malonesnių santykių, ir legendinė santykių biblija, kurią mamos rekomenduoja dukroms, draugai dovanoja darugams, o broliai vagia iš seserų. Ji padeda poroms sustiprinti savo ryšį, vienišiams susirasti partnerį, o išsiskyrusiems suprasti, ką padarė negerai. Šios knygos parduota jau daugiau nei 15 milijonų egzempliorių.

„J. Gray siūlo širdies vertimą iš tos kalbos, kuria kalba ir girdi jūsų partneris“.
USA Today

„Ištikimi skaitytojai šlovina J. Gray kaip santuokų gelbėtoją, o jo knygą, kaip tokią, kuri pagaliau užpildo partnerio elgesio prasmės spragas“.
Washington Times

John Gray (g. 1951 m.) – amerikiečių psichologas, rašytojas, lektorius, vedęs seminarus ir konsultavęs žmones santykių klausimais daugiau nei 20 metų. Jis yra Amerikos medicinos psichoterapijos ir psichodiagnostikos kolegijos narys bei diplomuotas gydytojas. Gyvena Šiaurės Kalifornijoje su žmona, turi tris vaikus.

TURINYS

Padėka / 9

Įžanga / 13

1. Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros / 21

2. Ponas Taisytojas ir Namų Tobulinimo Komitetas / 27

3. Vyrai tūno oloje, o moterys kalba / 42

4. Kaip paskatinti priešingą lytį / 55

5. Šnekame skirtinga kalba / 73

6. Gumos juostelė, laikanti vyrus / 107

7. Moterys panašios į bangas / 128

8. Skirtingi emociniai poreikiai / 149

9. Kaip išvengti ginčų / 167

10. Priešingos lyties poelgių vertinimas / 194

11. Kaip bendrauti, kai užplūsta neigiami jausmai / 224

12. Kaip prašyti paramos ir ją gauti / 268

13. Kaip išlaikyti meilės žavesį / 297


  • Pavadinimas originalo kalba: Men are from Mars, Women Are from Venus
  • Autorius: John Gray
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 279
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138458
  • Vertėjas: Elvyra Žurauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-26

2022-02-04

Puiki knyga. Joje gausu praktinių patarimų padedančių suprasti vyrų ir moterų skirtumus. Šios knygos turinys padeda spręsti standartines problemas. Man asmeniškai įsiminė, kaip John Gray pasakoja apie savo žmonos elgiasį ir kaip jis išvengė kylančių konfliktų. Patariu paskaityti, kurie turi santykius su priešinga lytimi ir tiems, kurie dar tik planuoja kurti naujus santykius :)

2021-09-22

Pati geriausia mano skaityta knyga apie vyro ir moters skirtumus, suderinamumus ir santykį tarpusavyje. Tokio tipo knygos manau, labai pagelbėtų tiems, kurie galbūt nebemoka būtį santykyje vienas su kitu, ar tiems, kurie stovi ant išsiskyrimo ribos.

2021-09-15

radau daug naudingų patarimų, verta paskaityti tiek moterims, tiek vyrams

2021-09-13

Puiki knyga, verta paskaityti

2021-08-30

Autorius tiksliai nupasakoja lyčių mąstymo skirtumas, verta paskaityti, kad pasidarytu lengviau suprasti kaip ir kodėl įvairiose situacijose elgiasi tiek vyrai, tiek moterys. Ir apskritai manau tokiu knygų skaitymas gali palengvinti santykius tarp dviejų žmonių, nes tada daug lengviau išspręsti įvairius konfliktus, kai žinome kodėl partneris pasielgė vienaip ar kitaip tam tikroje konfliktinėje situacijoje.

2021-08-11

Labai išsamiai aprašytą apie lyčių mąstymo skirtumus, buvo tikrai įdomu skaityti, ir suprasti visgi kas vyksta vyrų galvose :D

2021-07-19

Poroms reikėtų neskubėti skirtis, o geriau paskaityti tokių knygų kaip ši

2021-06-29

Viskas, skaitysiu ir dabar jau viską sužinosiu, žmona nebegalės skųstis, kad visai jos nesuprantu ir mes iš skirtingų planetų. Gal ir iš skirtingų, bet tikrai galima viens kitą suprast, tik tinkamas gaires duokit.

2021-06-28

Įtaigia ir humoristine gaida pažvelgta į pamatinius santykių principus, moterų ir vyrų skirtumus. Buvo ne tik naudinga, bet ir išties linksma skaityti.

2021-06-21

Po šios knygos, prasidėjo mūsų santykių renesansas. rekomenduou poroms, bet ne tik prskaityti, o vėliau padiskutuoti.

2021-06-17

Suprasti savo partnerių poreikius yra aukščiausias dalykas sveikiems santykiams. Tikrai verta paskaityti. 

2021-06-16

Tai gera knyga, norint suprasti skirtumus, vyraujančius tarp dviejų lyčių. Kaip siūlo pavadinimas, autorius leidžia įsivaizduoti, kad vyrai ir moterys yra iš dviejų skirtingų planetų, nurodydami, kad jie turi skirtingą mąstyseną ir prigimtį.

2021-06-14

Šią knygą rekomenduoju perskaityti kiekvienam vyrui ir kiekvienai moteriai, nesvarbu, ar esate santykiuose, ar vienišas.

2021-06-10


Pasirodo, ne tokie mes ir skirtingi, užtenka žinoti tik keletą niuansų apie vienas kitą ir bus tikrai nesunku palaikyti tvirtus ir laimingus santykius.

2021-06-08

Paprastai ir šmaikščiai papasakota, kodėl kartais taip sunku paveikti ir suprasti partnerį. Buvo linksma ir naudinga skaityti.

2021-06-01

Jei pradedate analizuoti santykius tai jau gerai. Bet ši knyga yra tik ledkalnio viršūnėlė, todėl sakyčiau labaiau tinka norintiems pradėti suprasti kas vyksta, ir kodėl kartais sunku būna su mylimu žmogumi.

2021-05-31

Buvo tam tikrų dalykų, su kuriais nesutikau, bet apskritai tai puikus atspirties taškas suprantant priešingą lytį. Patiko!

2021-05-19

Lengvas skaitinys, buvo ir juokingų vietų, bet teisingų. Man įdomiausia buvo skaityti apie vyrišką mąstymą. Atrodau vieną kitą patarimą, kuris tikrai pravers puoselėjant santykius su antra puse.

2021-05-18

Autorius apžvelgia vyrų ir moterų santykius pateikia aibę patarimų, kaip suprasti ir palaikyti partnerį ir sutvirtinti apibusį ryšį.

2021-05-17

Taikliai ir subtiliai paaiškinta, kodėl moterys gali kalbėti nenustodamos, o vyrui būtina ramiai atsikimšti alaus prie televizoriaus. Ir dar daug linksmų dalykų, už kurių slepiasi tikrai tiesa apie vyrų ir moterų skirtumus.

2021-05-12

apie santykius ir kaip galvoja vyrai. Ot kad ši knyga būtų papuolusi man jaunesnei...

2021-05-10

Realiai nieko verta knyga. Manipuliuojama lyčių klišėmis ir stereotipais.

2021-05-03

Manau tai viena geriausių knygų apie poros santykius lietuvių kalba. Parašyta lengvai ir smagiai, įdomiai, pilna praktiškų patarimų.

2021-04-27

Manau kiekviena porą turi ją perskaityti. Kai kurie patarimai ir gudrybės yra geros, padedančio darniai gyventi šeimoje.

2021-04-21

Man patiko, radau gerų patarimų, ir puikių minčių. Kai kurios vietos priverčia susimąstyti, manau naudinga kiekvienam perskaityti.

2021-04-14

Puiki dovana antrai pusei!

2021-03-21

Nuostabi knyga! Perskaičiau vienu prisėdimu. Rekomenduoju !!

2021-03-21

Gavau šia knygą dovanų, puiki knyga

2021-01-27

Puiki knyga tobulinti santykiams

Parašykite atsiliepimą apie "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

John Gray pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Gray tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" perkama kartu