0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros

4.6
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,19 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-12 Violeta

apie santykius ir kaip galvoja vyrai. Ot kad ši knyga būtų papuolusi man jaunesnei...

Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros


2021-05-31 11.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" aprašymas


Vienas populiariausių pasaulyje porų konsultantų, psichologas ir filosofijos mokslų daktaras John Gray knygoje „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ kalba apie moterų ir vyrų santykius ir padeda žmonėms visame pasaulyje geriau suprasti vienam kitą, o dažnai ir išsaugoti santuoką.

„Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ – legendine tapusi ir perversmą porų santykiuose sukėlusi knyga. Joje autorius atskleidžia unikalų ir praktiškai įrodytą būdą, kaip vyrams ir moterims bendrauti ir susikalbėti suprantant ir gerbiant kits kito skirtumus.

Kartą Marso ir Veneros gyventojai susitiko ir pamilo vieni kitus. Jų santykiai buvo puikūs, nes jie gerbė ir pripažino vieni kitų skirtumus. Tačiau, kai jie atvyko gyventi į Žemę, visus ištiko amnezija. Jie pamiršo, kad yra iš skirtingų planetų ir staiga ėmė nebesuprasti, kodėl į viską žvelgia taip skirtingai.

Pasinaudodamas šia metafora, kad iliustruotų taip dažnai pasitaikančius konfliktus tarp vyrų ir moterų, autorius paaiškina, kaip šie skirtumai gali pasireikšti tarp lyčių ir kodėl jie trukdo puoselėti pasitenkinimą teikiančius santykius. Remdamasis ilgamete porų konsultavimo patirtimi, jis pasakoja, kaip pasinaudoti skirtingais komunikavimo stiliais, emociniais poreikiais ir elgesio modeliais, kad geriau suprasti savo gyvenimo partnerį.

Knygoje „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ J. Gray demonstruoja, kaip skirtingai moterys ir vyrai reaguoja į pokalbius, kaip santykius veikia vyrų intymumo ciklai ir moterų savivertės svyravimai. Jis ragina atpažinti partnerio būdą parodyti meilę ir moko, kaip patenkinti vienas kito emocinius poreikius.

Ši knyga - tai ir praktinis vadovas visiems, norintiems gilesnių ir malonesnių santykių, ir legendinė santykių biblija, kurią mamos rekomenduoja dukroms, draugai dovanoja darugams, o broliai vagia iš seserų. Ji padeda poroms sustiprinti savo ryšį, vienišiams susirasti partnerį, o išsiskyrusiems suprasti, ką padarė negerai. Šios knygos parduota jau daugiau nei 15 milijonų egzempliorių.

„J. Gray siūlo širdies vertimą iš tos kalbos, kuria kalba ir girdi jūsų partneris“.

USA Today

„Ištikimi skaitytojai šlovina J. Gray kaip santuokų gelbėtoją, o jo knygą, kaip tokią, kuri pagaliau užpildo partnerio elgesio prasmės spragas“.
Washington Times

John Gray (g. 1951 m.) – amerikiečių psichologas, rašytojas, lektorius, vedęs seminarus ir konsultavęs žmones santykių klausimais daugiau nei 20 metų. Jis yra Amerikos medicinos psichoterapijos ir psichodiagnostikos kolegijos narys bei diplomuotas gydytojas. Gyvena Šiaurės Kalifornijoje su žmona, turi tris vaikus. 

Iš anglų k. vertė Elvyra Žurauskienė

TURINYS

Padėka / 9
Įžanga / 13

1. Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros / 21
2. Ponas Taisytojas ir Namų Tobulinimo Komitetas / 27
3. Vyrai tūno oloje, o moterys kalba / 42
4. Kaip paskatinti priešingą lytį / 55
5. Šnekame skirtinga kalba / 73
6. Gumos juostelė, laikanti vyrus / 107
7. Moterys panašios į bangas / 128
8. Skirtingi emociniai poreikiai / 149
9. Kaip išvengti ginčų / 167
10. Priešingos lyties poelgių vertinimas / 194
11. Kaip bendrauti, kai užplūsta neigiami jausmai / 224
12. Kaip prašyti paramos ir ją gauti / 268
13. Kaip išlaikyti meilės žavesį / 297  • Autorius: John Gray
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 279
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138458

2021-05-12

apie santykius ir kaip galvoja vyrai. Ot kad ši knyga būtų papuolusi man jaunesnei...

2021-05-10

Realiai nieko verta knyga. Manipuliuojama lyčių klišėmis ir stereotipais.

2021-05-03

Manau tai viena geriausių knygų apie poros santykius lietuvių kalba. Parašyta lengvai ir smagiai, įdomiai, pilna praktiškų patarimų.

2021-04-27

Manau kiekviena porą turi ją perskaityti. Kai kurie patarimai ir gudrybės yra geros, padedančio darniai gyventi šeimoje.

2021-04-21

Man patiko, radau gerų patarimų, ir puikių minčių. Kai kurios vietos priverčia susimąstyti, manau naudinga kiekvienam perskaityti.

2021-04-14

Puiki dovana antrai pusei!

2021-03-21

Nuostabi knyga! Perskaičiau vienu prisėdimu. Rekomenduoju !!

2021-03-21

Gavau šia knygą dovanų, puiki knyga

2021-01-27

Puiki knyga tobulinti santykiams

Parašykite atsiliepimą apie "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

John Gray parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Gray tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros" perkama kartu