-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vyrai, moterys ir santykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.99 SoldOut

Knygos "Vyrai, moterys ir santykiai" aprašymas

"Moterys intuityviai suvokia, kad, norint gerų santykių, reikia padirbėti. Kita vertus, vyrai jau gimsta su nuostata, kad „dirbti reikia darbe“. Eini į darbą, dirbi, o kai grįžti namo – ilsiesi."
John Gray

• Sužinokite, kodėl mes, vyrai ir moterys, esame tokie skirtingi.
• Supraskite save, savo tikruosius jausmus ir siekius.
• Išmokite nuoširdžiai išklausyti ir išgirsti savo partnerį.
• Prisitaikykite prie savo antrosios pusės būdo bruožų ir išvenkite nesusipratimų bei įtampos santykiuose.
• Atsisakykite išankstinių nuostatų ir ženkite darnių santykių link.

" turime prisiminti, kad neįmanoma pasikeisti pernakt. Kai žmonės klysta, jiems reikalinga dar viena proga, o ypač, kai problemos susijusios su skirtumais tarp lyčių."
John Gray

DŽONAS GRĖJUS (JOHN GRAY) – filosofijos mokslų daktaras, psichologas, bestselerio "Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros" autorius šioje knygoje "Vyrai, moterys ir santykiai" pataria, kaip suprasti savo antrąją pusę, prisitaikyti vienam prie kito skirtumų, išvengti bendravimo sunkumų ir pasitikėti vienas kitu.

  • Autorius: John Gray
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131664

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vyrai, moterys ir santykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

John Gray pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vyrai, moterys ir santykiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vyrai, moterys ir santykiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vyrai, moterys ir santykiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vyrai, moterys ir santykiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Gray tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vyrai, moterys ir santykiai" perkama kartu