0

Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties

8,57 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786094671913

2020-10-31 8.57 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties" aprašymas

Mokslo studijoje „Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties“ analizuojami bedarbiai, benamiai ir įkalinti vyrai, patiriantys socialinės atskirties riziką, kuri apima skirtingus – darbo rinkos, žemo uždarbio, nusikaltimo, skurdo, socialinio dalyvavimo, socialinio kapitalo, vartojimo ir emocinės gerovės – veiksnius.

Ką šiems vyrams reiškia gyventi gerą ar blogą gyvenimą Lietuvoje?
Kaip jie reaguoja į nepalankiai susiklosčiusias aplinkybes ir kokias išgyvenimo taktikas renkasi?
Kiekviename studijos skyriuje ne tik gilinamasi į bedarbių, benamių ir įkalintųjų gyvenimus, bet ir kritiškai reflektuojamos socialinės atskirties, vyriškumo, subjektyvios gerovės, gero gyvenimo, socialinių tinklų, socialinės paramos sistemos, optimizmo sąvokos.

Parašykite atsiliepimą apie "Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties, kurią skaitytojams dovanoja Artūras Tereškinas, Rūta Petkevičiūtė, Jurga Bučaitė-Vilkė, Rasa Indriliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Artūras Tereškinas, Rūta Petkevičiūtė, Jurga Bučaitė-Vilkė, Rasa Indriliūnaitė su knyga Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Artūras Tereškinas, Rūta Petkevičiūtė, Jurga Bučaitė-Vilkė, Rasa Indriliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vyrai nusivylimo ekonomikose: tarp gero gyvenimo ir socialinės atskirties" perkama kartu