0
Vyras, kuris nepaskambino
7.99 OutOfStock

Vyras, kuris nepaskambino

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Vyras, kuris nepaskambino

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090134887

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Vyras, kuris nepaskambino“ – pirmasis britų rašytojos Rosie Walsh
romanas, kurį ji pasirašė savo vardu. Ankstesnės rašytojos knygos
pasirodė pseudonimu Lucy Robinson. Anot jos, skaitytojai romane ras
gausybę aliuzijų į jos asmeninį gyvenimą, vaikystės vietas, jos
aplankytus miestus, kuriuose jai teko svečiuotis ir dirbti.


Septynios dienos – tiek užtrunka įsimylėti taip stipriai, kad prisiminimas apie kartu praleistą laiką užgožtų viską. Kartu jie buvo savaitę ir per tą laiką ji pametė dėl jo galvą. Tačiau kai nuostabi ateitis atrodė pasiekiama ranka mylimojo balsas virsta skausminga tyla.


Vos tik susitikę, Sara ir Edis netruko užmegzti ryšį, kuris beveik akimirksniu virto liepsnojančia meile. Moteriai atrodė, kad ji gimė iš naujo, kad jos gyvenimas dabar tik prasideda. Ir nuostabiausia, kad šis jausmas buvo abipusis, nes atrodė, jog Edis taip pat laukė jos - tos vienintelės. Dar niekada gyvenime Sara nebuvo tokia užtikrinta. Ji jautėsi rami, kai Edis išvyko į seniai planuotą atostogų kelionę. Juk jis žadėjo paskambinti, kai bus oro uoste. Tačiau Saros telefonas tyli. Minutes keičia valandos, dienos tampa savaitėmis ir Saros nerimas auga.


Draugai pataria jai pamiršti šį vyrą ir gyventi toliau – juk visko pasitaiko, tačiau kur rasti jėgų toliau kabintis į gyvenimą. Sara įsitikinusi, kad kažkas atsitiko, kad tokiam Edžio elgesiui turi būti paaiškinimas. Ir galiausiai ji išsiaiškina tiesą – Edžio dingimas turi priežastį ir vienintelis dalykas, kuriuo jie nepasidalino anksčiau, buvo tiesa.Autorė teigia, kad parašyti šią knygą ją įkvėpė vakarienės atvykusi draugė. „Ji – protinga, graži ir sėkminga moteris, tikras lobis. Tuo metu ji mezgė pažintį su vyriškiu ir net planavo su juo vykti atostogų. Tačiau staiga, be aiškios priežasties, jis nustojo palaikyti su ja ryšį. Aš klausiausi jos spėlionių kodėl jis dingo – sugędo telefonas, atsirado sveikatos problemų, ištiko staigi mirtis. Man užvirė kraujas. Kodėl tai vyksta su brandžia, penktos dešimties sulaukusia moterimi? Kodėl tai vyksta apskritai? Tada nusprendžiau parašyti apie tai romaną“, – pasakoja Rosie Walsh.


„Walsh turi talentą kurti dialogus, o paslaptis, gaubianti Edžio dingimą, išskirtinai stebinanti.“

The New York Times Book Review„Walsh sukūrė jaudinančią romantinę istoriją, papildytą paslapties ir gedulo potėpiais. Romantiška, liūdna, tačiau vilties suteikianti knyga…“


Kirkus Reviews


Vertė Akvilina Cicėnaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu