0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 11.54 SoldOut

Knygos "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle" aprašymas

Ši žymaus britų neurologo ir neuropsichologo Oliverio Sackso knyga "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle ", netikėtai tapusi tarptautiniu bestseleriu, laikoma neurologijos mokslo klasika.

Joje pasakojamos keistame ir painiame neurologinių sutrikimų pasauly pasiklydusių pacientų istorijos.
Čia sutiksime žmones, patyrusius percepcinių ir intelektinių pokyčių, individus, kurie nevalingai kalba nešvankybes arba kurių galūnės jiems patiems tapo svetimos, matysime sudėtingas asmenybes, į kurias žiūrima kaip į protiškai atsilikusius ligonius, nors iš tiesų jos turi nepaprastų meninių ar matematinių gebėjimų.
Tai pasakojimai apie tikrąjį žmogiškumą, empatijos pratybos, padedančios suvokti, kokiose skirtingose realybėse gali gyventi žmonės.
Knygos "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle " istorijos inspiravo meno kūrėjus – pagal jas statomos operos ir spektakliai, kuriami personažai.

„Neįtikėtinai įtraukianti knyga. Oliverio Sackso pasakojimai tokie gyvi, kad daugelis jų virsta įstabiomis metaforomis, apibūdinančiomis ne tik šiuolaikinės medicinos, bet ir šiuolaikinio žmogaus būsenas.“
New York Magazine

„Bene žymiausias XXI amžiaus autorius, rašantis medicinos tema.“
New York Times

„Provokuojantis žvilgsnis į žmogaus proto gelmes.“
St. Louis Dispatch

Iš anglų kalbos vertė Kęstutis Šatkauskas

  • Autorius: Oliver Sacks
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 331
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271571

Parašykite atsiliepimą apie "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle", kurią skaitytojams dovanoja Oliver Sacks. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Oliver Sacks su knyga "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oliver Sacks. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle" perkama kartu