0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,19 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 3.30 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje


2021-06-30 15.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje" aprašymas

Dėl kintančios demografinės struktūros (augančios vidutinės būsimo gyvenimo trukmės, visuomenės senėjimo ir kt.) vyresnio amžiaus asmenų užimtumas ir ekonominis aktyvumas tapo viena iš Lietuvos ir Europos Sąjungos socialinės politikos prioritetų.

Mokslo studija "Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje" iškelia socialiai atsakingos užimtumo politikos vykdymo stoką Lietuvoje. Atlikta 40–74 m. amžiaus vyrų ir moterų darbo užimtumo analizė Lietuvos darbo rinkoje leidžia atsakyti į probleminius diskriminacijos klausimus ir prisideda mūsų šalyje formuojant ir plėtojant efektyvią darbo rinkos politiką, kuri padėtų šiai socialiai pažeidžiamai gyventojų grupei integruotis į darbo rinką.

Leidinys "Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje" naudingas mokslininkams, įvairių valstybinių institucijų specialistams, edukacijos procese dalyvaujantiems studentams, verslo atstovams ir ekspertams, kurių veikla ir interesai susiję su darbo rinkos problemomis, politika ir įgyvendinimo problemomis.



Parašykite atsiliepimą apie "Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Verslas. Ekonomika

Rūta Brazienė, Inga Mikutavičienė, Agnė Dorelaitienė ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Brazienė, Inga Mikutavičienė, Agnė Dorelaitienė ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vyresnio amžiaus asmenų diskriminacija Lietuvos darbo rinkoje" perkama kartu