Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vyro kelionė

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1,30 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-06-16 Keri Afonzon

Aš per savo santuoką išgyvenau pragarą, kai sutikau ponios, vardu Keri, parodymus. Ji papasakojo, kaip ji sugebėjo išsaugoti savo santykius padedant rašybos patarėjui dr. Ajayi, nes jos vyras ją paliko kitai moteriai be jų. turėdamas reikšmingų nesusipratimų, bet rašybos rašytojui dr. Ajayi, kurį palaimino jo protėviai, padėjo rašybos rašymas ir jos vyras grįžo sakydamas, kad nežino, kas nutiko per jį, aš turėjau beveik panašų atvejį, nes mano vyras nori užpildyti skyrybų, bet nenoriu sugadintų namų, nes 15 metų mes buvome kartu po to, kai perskaičiau Keri parodymus. Kreipiausi į rašytoją dr. Ajayi ir paaiškinau jam savo situaciją, jis man papasakojo keletą tam tikrų dalykų, kuriuos reikėjo padaryti ir Aš vykdžiau jo nurodymus po savaitės burtų, mano vyras man pasakė, kad jam gaila visų skausmų, kuriuos jis man ir vaikams pateikė, pažadėdamas, kad visi jis bus šalia mūsų ir nuo tada mes gyvenome ramybėje. Jei turite panašių problemų, tokių kaip mano, ar bet kokių problemų gyvenime, nesvarbu, ar tai būtų darbe, mokykloje, ar sveikatos problemos, susisiekite su dr. Ajayi, kad jo darbas būtų 101% garantuotas. Paštas: drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094


2022-05-31 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vyro kelionė" aprašymas

Nėra rizikingesnio užmojo kaip „tapimo vyru“ reikalas, pilnas pavojų, klastočių ir nesėkmių. Tai Didysis Išbandymas, vykstantis kiekvieno vyro gyvenime, ir kiekvienas vyras, jaunas ir senas, yra šios kelionės dalyvis, nors tik nedaugelis sėkmingai pasiekia tikslą.Mūsų pavojinga kelionė tapo dar sunkesnė, nes gyvename metu, kuriame maža krypties. Metu, kai maža tėvų, galinčių parodyti kelią.Mums, vyrams, desperatiškai reikia ne daugiau taisyklių, ne dar vieno principų sąrašo, ne formulių, bet patikimo tako, išminto šimtmečiais anksčiau už mus gyvenusių vyrų.Knyga "Vyro kelionė" – tai ne klinikinės psichologijos vadovėlis, bet žemėlapis. Jame aprašomi vyro kelionės etapai nuo vaikystės iki senyvo amžiaus. Žaviuosi žemėlapiais. Žemėlapis parodo jums krašto veidą, tačiau palieka patiems spręsti, kaip įveiksite atstumą. Žemėlapis yra vedlys, bet ne formulė. Jis suteikia laisvę. Jis rodo, kaip pasiekti kelionės tikslą. Jis skirtas keliautojui, ieškančiam kelio. Norintiems leistis vyrų taku jis bus labai naudingas. Tenorintys jį tik išanalizuoti, be abejo, ras priežasčių likti namie.Ši knyga taip pat yra pranešimas iš kovos lauko. Tai vyro, ieškančio gilesnio išgydymo, atstatymo ir brandos, ir tėvo, besistengiančio kaip galima geriau perduoti tai savo sūnums, asmeninė vidinė patirtis vyriškos kelionės metu. Todėl knygoje šios dvi linijos persipina – visų pirma ji kalba vyrams apie jų kelionę, bet taip pat ji kalba tėvams, auginantiems berniukus, ir asmenims, dirbantiems su vyrais.Žodis mamoms – ši knyga bus labai naudinga auginančioms berniukus ir besimokančioms mylėti suaugusius sūnus (ir jų tėvus). Tikras palengvėjimas yra suvokti, kad negali būti viskuo savo sūnui, ypač tuo, ko jam reikia labiausiai. Jam reikia tėvo ar jį atstojančio vyro. Tu tai jau žinai, ir šiuose puslapiuose rasi viltį, kad juos galima rasti. Tau pačiai skirta būti moterimi ir jo motina. Gali ieškoti būdų, kaip suteikti savo sūnui šioje knygoje aprašomas patirtis vyrų bendrijoje, ar tai būtų bažnyčios jaunimo grupė, skautų būrys, ar vyras, galintis patenkinti jo poreikį.Iš anglų kalbos vertė Jurgis Šečkus

TURINYS

TURINYS


Įvadas / 8

1. Vyro kelionė / 12

2. Tikro tėvo tikras sūnus / 27

3. Vaikystė / 41

4. Mylimojo sūnaus prikėlimas / 56

5. Nuotykių ieškotojas / 71

6. Nuotykių ieškotojo auginimas / 83

7. Semo metai / 102

8. Karžygys / 118

9. Karžygio ugdymas / 134

10. Įsimylėjimas / 152

11. Įsimylėjėlio ugdymas ir prikėlimas / 167

12. Karalius / 182

13. Karaliaus ugdymas ir prikėlimas / 196

14. Išminčius / 213

15. Gyvenkime tikslingai / 228

16. Epilogas / 246

ĮVADAS

ĮVADASMan kaip vyrui viena įsimintiniausių patirčių nutiko vieną ankstyvą vasaros dieną Aliaskoje. Su šeima jūriniais kajakais sekėme kuprotu sius banginius Ledo sąsiauryje (Icy Straight) ir stabtelėjome papietauti ant Cičiagovo (Chichagof) salos kranto. Vedlys paklausė mūsų, ar nenorėtu pasivaikščioti po salos gilumą ir apžiūrėti proskyną, žinomą kaip grizlių maitinimosi vieta. Entuziastingai priėmėme šį kvietimą. Po dvidešimties minučių žygio per kėnių mišką išėjome į plačią atvirą pievą, kokių keturių šimtų metrų pločio. Buvo karštas vidurdienis ir lokių nebuvo matyti. "Dabar jie miega miegos visą popietę. Tačiau šį vakarą vėl sugrįš", - pasakė jis. "Eime, nori kai ką jums parodyti."

Ta pieva iš tiesų buvo panašesnė į pelkę - pusmetrio aukščio žemaūgių krūmokšnių raizgalynė, kuri vos plūduriavo ant pėdos storio permirkusi samanų ir durpių sluoksnio. Labai sunki vieta vaikščioti. Vedlys nuvedė mus prie tako, išminto didžiulėmis letenomis kas dvi pėdas. "Tai lokių išmintas takas", - pasakė jis. "Jam greičiausiai keli šimtai metų. Lokiai jį naudoja nuo to meto, kai atklydo į šią salą. Lokiukai seka vyresnius lokius žengdami tiksliai jų pėdomis. Taip jie išmoksta pereiti šią vietą."

Pradėjau žengti šiuo pažymėtu taku, statydamas kojas į tvirtus giliai išmintus pėdsakus, kuriais lokiai vaikščioja šimtmečius. Nežinau, kaip aprašyti kilusį jausmą, bet kažkodėl mintyse iškyla žodis šventa. Senovinis, grėsmingas takas per laukinę ir nežabotą vietovę. Žengiau patikrintu taku, kurį išmynė daug stipresni ir labiau pasiruošę šiai vietai nei aš. Ir nors suvokiau, kad nepriklausau šiai vietai, šis takas sujaudino mane ir būčiau galėjęs juo žingsniuoti dar ilgai ilgai. Jis pažadino manyje kažkokį gilų senovinį troškimą.

Šioje knygoje kalbama, koks yra gyvenimas tapus vyru ir, ko mums reikia kur kas labiau, kaip juo tapti. Nėra pavojingesnio užmojo kaip "tapimo vyru" reikalas, pilnas pavojų, klastočių ir nesėkmių. Tai Didysis išbandymas, vykstantis kiekvieno vyro gyvenime, ir kiekvienas vyras, jaunas ir senas, yra šios kelionės dalyvis, nors tik nedaugelis sėkmingai pasiekia tikslą. Mūsų pavojinga kelionė tapo dar sunkesnė, nes gyvename metu, kuriame maža krypties. Metu, kai maža tėvų, galinčių parodyti kelią.

Mums, vyrams, desperatiškai reikia ko nors kaip to išminto tako Cičiagovo saloje. Ne daugiau taisyklių, ne dar vieno principų sąrašo, ne formulių. Patikimo tako, išminto šimtmečiais anksčiau už mus gyvenusių vyrų.

Kaip sako pavadinimas, savo rankose laikote žemėlapį. Jame aprašomi vyro kelionės etapai nuo vaikystės iki senyvo amžiaus. Tai ne klinikinės psichologijos vadovėlis ar vaikų ugdymo vadovas. Pirma, nesu tinkamas būti tokių knygų autoriumi. Antra, nesugebu jų perskaityti. Jos gremėzdiškos. Nuobodžios. Prisimenate savo psichologijos vadovėlį iš mokyklos ar universiteto? Tačiau aŠ žaviuosi žemėlapiais. Dauguma vyrų juos mėgsta. Žemėlapis parodo jums krašto veidą, bet palieka patiems spręsti, kaip įveiksite atstumą. Žemėlapis yra vedlys, bet ne formulė. Jis suteikia laisvę.

Jis nenurodinėja, kaip greitai turėtumėte žengti, tačiau pastebėję vietas, kur izohipsės labai suartėja, suvokiate, kad esate prieš statų šlaitą ir tinkamai priderinate žingsni. Žemėlapis nepasakys jums, kodėl čia riogso  kalnas arba kiek metų miškui. Jis rodo, kaip pasiekti kelionės tikslą. Puikiai suvokiu šios knygos trūkumus. Bus žmonių, kurie sakys: "Bet jis neaptarė..." Tarpus užpildykite patys. Moralinis ugdymas. Disciplina. Žemėlapis negali atsakyti į visus žmogui kylančius klausimus. Jis skirtas keliautojui, ieškančiam kelio. Norintiesiems leistis vyrų taku jis bus labai naudingas. Tenorintys jį tik išanalizuoti, be abejo, ras priežasčių likti namie.

Ši knyga taip pat yra pranešimas iš kovos lauko. Tai vyro, ieškančio gilesnio išgydymo, kūrimo ir brandos, ir tėvo, besistengiančio kaip galima geriau perduoti tai savo sūnums, asmeninė vidinė patirtis vyriškos kelionės metu. Todėl knygoje šios dvi linijos susipina: pirmiausia ji kalba vyrams apie jų kelionę, o kartu ji kalba tėvams, auginantiems berniukus, ir asmenims, dirbantiems su vyrais.

Šioje knygoje toliau plėtojamos temos, apie kurias kalbėjau kitoje vyrams skirtoje knygoje "Laukinis širdyje." Kaip turėčiau jus įtikinti pirma perskaityti tą knygą prieš imantis šios? Aš pats nesu linkęs vadovautis taisyklėmis. Tačiau ji duos jums gerokai daugiau naudos, jei jau būsite perskaitęs pirmąją knygą, nes ši knyga yra beveik kaip antrasis tomas, kaip kelionės tęsinys, kuriame pateikiami kur kas konkretesni nurodymai. Knygos "Laukinis širdyje" skaitytojai pastebės, kad daugelis pirmosios knygos temų čia kartojama, ir tai suprantama, nes vyriška širdis nesikeičia. Be to, kaip liudija Šventasis Raštas, daugelį dalykų tinka kartoti. Apskritai, esame beviltiškai užmaršūs padarai. Be to, kai kurie vyrai klysta aiškumą laikydami išgydymo ženklu, o supratimą prilygindami kūrimui. Tai ne tas pat. Jei skaitėte apie šalį, dar nereiškia, kad ten buvote.

Kartu su šia knyga galite įsigyti kelionės dienyną, ir jei jį pildysite, daug esmingiau išgyvensite šią kelionę. Geriausia būtų pirma paskaityti iš šios knygos, tada pakartoti temą pildant kelionės dienyną. Galite pasikviesti kelis vyrus ir keliauti drauge.

Žodis mamoms: ši knyga bus labai naudinga auginančioms berniukus ir besimokančioms mylėti suaugusius sūnus (ir jų tėvus). Man rašant šią knygą žurnale "Newsweek" buvo išspausdintas vedamasis straipsnis "Berniukų krizė", pasakojantis, kad berniukai atsilieka nuo mergaičių mokykloje ir kamuojasi. Autorius teigia: "Berniukas be tėvo ar jį atstojančio asmens yra kaip tyrinėtojas be žemėlapio." Tikras palengvėjimas yra suvokti, kad negali būti viskuo savo sūnui, ypač tuo, ko jam reikia labiausiai. Jam reikia tėvo ar jį atstojančio vyro. Tu tai jau žinai, ir šiuose puslapiuose rasi viltį, kad juos galima rasti. Tau pačiai skirta būti moterimi ir jo motina. Gali ieškoti būdų, kaip suteikti savo sūnui šioje knygoje aprašomas patirtis vyrų bendrijoje, ar tai būtų bažnyčios jaunimo grupė, skautų būrys, ar vyras, galintis patenkinti jo poreikį.

Dažnai stebėdavausi ilgais sąrašais, randamais daugelyje Biblijos vietų, aprašančių vyrus kaip "sūnus to ir to, kuris buvo sūnus to ir to." Daug tokių sąrašų rasite Šventajame Rašte ir kituose senoviniuose raštuose. Galbūt jie apreiškia, ko anksčiau nepastebėdavome - jų autoriai ir jų skaitytojai į pasaulį žiūrėjo tėvo akimis. Galbūt tėvo ir sūnaus palikime jie matė svarbiausią palikimą iš visų. Galbūt jie manė, kad pažinti vyro tėvą reiškė labai gerai pažinti jį patį. Žvelgdami plačiau matome, kad Biblijos Dievas pirmiausia vaizduojamas kaip puikus Tėvas - ne kaip motina, ne kaip Kūrėjas - bet kaip Tėvas.

Mums tai atveria naujus horizontus.

Matote, pasaulis, kuriame gyvename, prarado kažką labai svarbaus, kažkokį esminį suvokimą apie gyvenimą ir vyro vietą jame. Laikas, kuriuo gyvename, kaip sakė socialinis pranašas Alexanderis Mitcherlie, yra laikas be tėvo. Suprantu tai dvejopai. Pirma, dauguma vyrų ir berniukų neturi tikro tėvo, galinčio vesti juos vyriškos kelionės brūzgynais, ir dauguma jų - dauguma mūsų visų - yra nebaigti ir betėviai vyrai. Arba berniukai. Berniukai vyrų kūnuose. Tačiau posakis "laikmetis be tėvo" turi gilesnę prasmę. Mūsų požiūris j pasaulį pasikeitė. Mes kaip visuomenė ir netgi kaip bažnyčia nebegyvename pagal tėvišką pasaulio suvokimą, pagal pasaulio suvokimą, kurio centre yra mylintis stiprus tėvas, giliai ir prasmingai dalyvaujantis mūsų gyvenimuose, į kurį bet kada galime kreiptis patarimo, paguodos ar aprūpinimo.

Tačiau yra viltis. Gyvenimas, kurį pažinai kaip vyras, nėra visas gyvenimas. Yra kitas kelias. Per šimtmečius išmintas takas anksčiau gyvenusių vyrų. Pažymėtas maršrutas. Ir yra Tėvas, pasiruošęs parodyti mums taką ir padėti juo eiti.

  • Autorius: John Eldredge
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099512426

Kiti taip pat domėjosi


2020-06-16

Aš per savo santuoką išgyvenau pragarą, kai sutikau ponios, vardu Keri, parodymus. Ji papasakojo, kaip ji sugebėjo išsaugoti savo santykius padedant rašybos patarėjui dr. Ajayi, nes jos vyras ją paliko kitai moteriai be jų. turėdamas reikšmingų nesusipratimų, bet rašybos rašytojui dr. Ajayi, kurį palaimino jo protėviai, padėjo rašybos rašymas ir jos vyras grįžo sakydamas, kad nežino, kas nutiko per jį, aš turėjau beveik panašų atvejį, nes mano vyras nori užpildyti skyrybų, bet nenoriu sugadintų namų, nes 15 metų mes buvome kartu po to, kai perskaičiau Keri parodymus. Kreipiausi į rašytoją dr. Ajayi ir paaiškinau jam savo situaciją, jis man papasakojo keletą tam tikrų dalykų, kuriuos reikėjo padaryti ir Aš vykdžiau jo nurodymus po savaitės burtų, mano vyras man pasakė, kad jam gaila visų skausmų, kuriuos jis man ir vaikams pateikė, pažadėdamas, kad visi jis bus šalia mūsų ir nuo tada mes gyvenome ramybėje. Jei turite panašių problemų, tokių kaip mano, ar bet kokių problemų gyvenime, nesvarbu, ar tai būtų darbe, mokykloje, ar sveikatos problemos, susisiekite su dr. Ajayi, kad jo darbas būtų 101% garantuotas. Paštas: drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094

2020-05-03

Sveikinimai kiekvienam, kuris skaito šį liudijimą. Mano vyras buvo atmestas po 10 santuokos metų vien dėl to, kad kita moteris jį apkaltino ir jis paliko mane ir vaiką kentėti. vieną dieną, skaitydamas internete, pamačiau įrašą apie tai, kaip šis rašybos ratukas šiame „Whatsapp“ numeryje +2348147400259 padėjo moteriai susigrąžinti vyrą ir aš jam atsakiau į jo adresą ir jis man pasakė, kad moteris papasakojo mano vyrą ir jis man pasakė, kad jis man padės ir po 3 dienų, kai turėsiu savo vyrą. Aš tikėjau juo ir šiandien džiaugiuosi galėdamas jums visiems pranešti, kad šis rašybos ratukas turi galią sugrąžinti mėgėjus. nes dabar džiaugiuosi savo vyru. Ačiū už „Ilekhojie His WhatsApp“ numerį: +2348147400259

2020-02-06Sveiki visi, tai yra pats nuostabiausias dalykas, kurį aš kada nors žinojau ir turiu pasidalyti šiuo puikiu liudijimu. Aš tik noriu padėkoti DR SUNNY už tai, kad skyrėte laiko minčiai, kuri sugrąžina mano buvusį meilužį, kuris po šešių mėnesių sužadėtuvių staiga prarado susidomėjimą manimi, tačiau šiandien esame vedę ir laimingesni nei niekada. Aš buvau apstulbęs ir sukrėstas, kai jis padarė darbą už mane, ir per 48 valandas Jamesas grįžo namo ir ėmė maldauti atleidimo ir, kad galėčiau vėl jį priimti. Man tikrai trūksta žodžių ir nežinau, kiek perduok mano dėkingumą tau, DR SUNNY, tu esi Dievas, pasiųstas atstatyti nutrūkusius santykius. Jis labai myli padėti žmonėms įgyvendinti savo norus, surasti tikrąją meilę, sugrąžinti buvusius meilužius, nutraukti bjaurius santykius, rasti sėkmę, pritraukti laimę, susirasti sielos drauges ir dar daugiau. Susisiekite su juo šiandien ir leiskite jam parodyti jums jo meilės rašybos sistemos stebuklus. Tai suteikia geriausius rezultatus liejant tikrus burtus. Siųskite el. Laišką: drsunnydsolution1@gmail.com Taip pat galite jį pažiūrėti „Whatsapp“ numeriu +2349030731985.

Parašykite atsiliepimą apie "Vyro kelionė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

John Eldredge pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vyro kelionė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vyro kelionė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vyro kelionė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vyro kelionė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Eldredge tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vyro kelionė" perkama kartu