TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vytautas Didysis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2023-08-31 Helbertas

nepaprastai įdomi ir svarbi knyga, pristatanti mums gyvenimą ir palikimą šio išskirtinio Lietuvos valdovo.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 13.99 SoldOut

Knygos "Vytautas Didysis" aprašymas

Kunigaikštis Vytautas Didysis, valdęs Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę 1392-1430 metais, buvo vienas reikšmingiausių mūsų šalies valdovų istorijoje. Jo gyvenimas bei mirtis vis dar yra aplipę įvairiais mitais. Autoriai Adolfas Šapoka, Antanas Kučinskas-Kučas, Marija Krasauskaitė, Paulius Šležas, Romas Batūra, Simas Sužiedėlis, Valentinas Dėdinas bei Zenonas Ivinskis parengė itin išsamią, naujais faktais papildytą knygą „Vytautas Didysis“, kurioje bando pažvelgti į šio žmogaus gyvenimo istoriją bei darbus.

Didžiojo kunigaikščio Vytauto įtaka Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei nenuginčijama ir juntama net iki šių dienų. Vytautas Didysis gimė Senuosiuose Trakuose apie 1350-tus metus. 1386-tais metais krikštą priėmęs vyras netrukus tapo Lenkijos karaliaus Jogailos vietininku LDK.

Turbūt kiekvienas istorijos mylėtojas žino, kad viena reikšmingiausių pergalių kovojant prieš ilgus metus šalį niokojusius kryžiuočius buvo pasiekta 1410-tais metais Žalgirio mūšyje. Čia Vytauto ir Jogailos kariuomenė visam laikui palaužė Kryžiuočių ordino galybę. Po Žalgirio mūšio kryžiuočių pavojus mūsų šaliai nebebuvo toks grėsmingas, o Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei atsirado galimybė užmegzti diplomatinius santykius su kitomis Europos šalimis.

Vytautą Didįjį ketinta karūnuoti ir jis būtų tapęs antruoju Lietuvos karaliumi istorijoje. Deja, karūnavimas neįvyko, bet didžiojo kunigaikščio įtaka buvo jaučiama visoje Europoje. Šis valdovas išplėtė mūsų šalies valdas nuo Baltijos iki Juodosios jūros.

Istorinių faktų žinoma daug, tačiau Vytauto asmenybė išlieka mįsle. Jo gyvenimas ir mirtis apipinti legendomis, o istorikai jo valdymo būdus vertina prieštaringai. Knyga „Vytautas Didysis“ leidžiama 590-ųjų kunigaikščio mirties metinių progą. Pusės tūkstančio puslapių tyrimas bando atskleisti koks iš tiesų buvo tas vyras, kuris neleidžia pamiršti Lietuvos galybės bei įkvėpė daugybę legendų, poetų bei menininkų. Vytauto Didžiojo vardu pavadintas universitetas Kaune. Jam pastatyta daugybė paminklų. Tarpukario metais Lietuvoje netgi buvo švenčiama neįvykusio Vytauto karūnavimo diena.

Apie valdovo idealu laikomą Vytautą parašyta ne viena knyga, tačiau dar joks veikalas nebuvo toks išsamus, kaip autorių Adolfo Šapokos, Antano Kučinsko-Kučo, Marijos Krasauskaitės, Pauliaus Šležo, Romo Batūros, Simo Sužiedėlio, Valentino Dėdino bei Zenono Ivinskio parengtas tyrimas „Vytautas Didysis“. Ši knyga skirta biografijų mėgėjams, studentams ir visiems, kuriems rūpi Lietuvos istorija.Kiti taip pat domėjosi


2023-08-31

nepaprastai įdomi ir svarbi knyga, pristatanti mums gyvenimą ir palikimą šio išskirtinio Lietuvos valdovo.

2023-08-30

Knygoje tikrai galima atrasti įdomių ir negirdėtų faktų

2023-08-17

Puikus įvadas į Lietuvos istorijos vieną iš ryškiausių asmenybių, Vytautą Didįjį. Jos puslapiuose skaitytojai yra įkvėpiami pažvelgti į Viduramžių Lietuvos valstybę ir jos lyderį iš naujos perspektyvos.

2023-08-09

Skaitėsi lengvai, perteikia skvarbias idėjas, kurias verta sustabdyti ir išsamiau apmąstyti.

2023-08-08

Vienas iš geriausių biografinių veikalų apie šį istorinį asmenį, praturtinančią Lietuvos istoriografiją.

2023-08-03

Sugebėjo sujungti mokslinį tikslumą su pasakojimo meniu, suteikdamas mums išskirtinį įvaizdį apie šio istorinio veikėjo asmenybę bei jo indėlį į šalies ir visos Europos istoriją.

2023-08-02

Puikiai skaitomas pasakojimas apie intriguojantį, žavų gyvenimą.

2023-08-01

Rekomenduoju, nes istorija apie Vytautą yra puiki!

2020-08-29

Parašykite atsiliepimą apie "Vytautas Didysis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Adolfas Šapoka, Antanas Kučinskas-Kučas, Marija Krasauskaitė, Paulius Šležas, Romas Batūra, Simas Sužiedėlis, Valentinas Dėdinas, Zenonas Ivinskis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vytautas Didysis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vytautas Didysis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vytautas Didysis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vytautas Didysis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adolfas Šapoka, Antanas Kučinskas-Kučas, Marija Krasauskaitė, Paulius Šležas, Romas Batūra, Simas Sužiedėlis, Valentinas Dėdinas, Zenonas Ivinskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vytautas Didysis" perkama kartu