TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?

Kaina: 15,57 €
Kaina su kodu: 10,90 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 15.571 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?" aprašymas

Netoli Vytauto Didžiojo pilies nutinka neįtikėtinas dalykas – iš seno ąžuolo iškrenta keistai atrodanti trijulė! Atvykėliai iš ateities čia atkeliavo ne šiaip sau, jie nori ištaisyti savo klaidą ir sutrukdyti Vytautui tapti karaliumi. Ar tau jau puikiai pažįstami herojai įvykdys planą ir nugvelbs karūną? Ar Lietuvos istorija liks nepakitusi? O ar to meto komikams pavyks priversti tave iš juoko susiimti už pilvo? Atsiversk knygą, nes nuotykiai keliasi į praeitį!

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, jo knygos leidžiamos pakartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Vaikai, atpažinę rašytoją gatvėje, būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos. Savo gausiam skaitytojų būriui Tomas Dirgėla dovanoja jau dvidešimt aštuntą knygą - „Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?“.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666681

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vytautas Didysis. Valdove, gal asmenukę?" perkama kartu