-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vytautas Didysis Žalgirio arenoje

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje" aprašymas

Tomas Dirgėla yra vaikų labai mylimas rašytojas. Jo detektyvinė serija „Domas ir Tomas“ turi daugybę gerbėjų, o vaikai nuolat klausinėja, kada gi pasirodys kita dalis! Šį kartą autorius mažuosius skaitytojus pabandys sudominti Lietuvos istorija ir pristato linksmą nuotykių knygą „Vytautas Didysis Žalgirio arenoje“.

Vieni vaikai mėgsta lietuvių kalbą, bet ne matematiką. Kiti dievina kūno kultūrą, muziką ir fiziką, bet raukosi, kai reikia mokytis anglų kalbos ar geografijos. Na, o Matas mėgsta absoliučiai visus dalykus išskyrus istoriją. Berniukui ji visai nesiseka, o mokytojos paklaustas kas yra paleolitas bei mezolitas jis atsako, kad paleolitas yra liga, o mezolitas – vaistai. Nieko nuostabaus, kad istorijos mokytoja Kleopatra paskambina mamai ir pasako, kad Matui būtų pravartu išvažiuoti į istorinę klasės ekskursiją. Siaubas! Ekskursija su istorijos mokytoja jau ir taip baisiau nei baisu, o mama dar liepia pasiimti ir jaunesniąją sesutę Emą.

Taigi, pilnas autobusas mokinių išsiruošia į Trakus. Kelionėje vyksta tradiciniai žaidimai, pavyzdžiui, gardėsių konkursas. Mokytoja šaukia ant vaikų ir bando padeklamuoti Maironio eilėraštį. Kaip suprantate, istorijos pradžia jau daug žadanti. Tačiau rimčiausi nuotykiai prasideda tada, kai Matas su Ema Trakų pilyje sutinka tikrą kunigaikštį Vytautą! Jis išvaro visus lankytojus iš savo pilies, susidraugauja su Matu bei jo sesute ir susiruošia ieškoti karūnos, kurios taip laukė tada, kai dar buvo gyvas.

Draugai iš Trakų pilies nusibels net iki Kauno „Žalgirio“ arenos, o jiems ant kulnų lips amžinas Vytauto Didžiojo priešas Jogaila. O šiam padeda geriausias Mato draugas Feliksas. Dabar jie skirtingose pusėse, bet gal draugystė nugalės? Nuotykių netrūks!

Tomas Dirgėla pasakoja, kad šia knyga jis norėjo vaikus sudominti istorija. Jiems Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikai atrodo tolimi ir nebeįdomūs. Tačiau naujai ir žaismingai pateikti istoriniai faktai gali sužadinti smalsumą.

Tomas Dirgėla gimė 1989-tais metais. 2013-tais metais jis Lietuvos edukologijos universitete baigė lietuvių kalbos filologijos studijas. Tomas dirbo mokytoju Lukiškių kalėjime, vėliau tapo “Vaikystės sodo” darželio auklėtoju. Autorius karjerą tęsė rengdamas straipsnius žurnalams, o dabar rašo knygas vaikams, bei veda radijo laidą. Šiuo metu Tomas Dirgėla yra parašęs jau keturiolika knygų.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664762

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vytautas Didysis Žalgirio arenoje" perkama kartu