0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vytautas Didysis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 4.70 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2014-01-20 Donatas

Įdomi ne tik istorikams, daug žinotinų visiems mums faktų. Lengvai skaitoma. Vykusi monografija.

Vytautas Didysis


2021-07-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vytautas Didysis" aprašymas
"Vytautas Didysis" - tai serijos "Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos" XVIII tomas, antra pataisyta laida.


Ši profesoriaus Mečislovo Jučo knyga yra pirmoji autorinė monografija apie Vytautą Didįjį kaip Lietuvos valdovą, jo plačią veiklą ir jos rezultatus, lemtingus Lietuvos valstybės raidai ir likimui.

Grupuodamas gausią istorijos šaltinių ir istoriografijos interpretacinę medžiagą, autorius siekė atskleisti Vytauto Didžiojo nuopelnus lietuvių tautai ir Lietuvos valstybei. Autorius pasirinko tematinį chronologinį dėstymo būdą ir padalino savo darbą į Vytauto vykdytą Vakarų ir Rytų politiką, taip pat jo ūkio bei civilizacijos pasiekimus.


"Vytautas buvo besibaigiančių Viduramžių Lietuvos valdovas, siekęs tautinių tikslų ir Lietuvos valstybės galios. Jis gavo iš savo tėvo Kęstučio sunkų, kai kuriais atžvilgiais tragišką palikimą. Iš jo buvo atimta net tėviškė Trakai, o pats išsiųstas į rusų žemes. Lietuvos vairas buvo jo dėdės Algirdo ir jo tiesioginių palikuonių rankose. Palaikomas lietuvių, ypač žemaičių bajorų, ir su svetimos jėgos parama jis paėmė valdžią Lietuvoje ir keturiasdešimt metų jai vadovavo. Per tą laiką jis modernizavo valstybę, apgynė ją nuo kaimynų pretenzijų, o kartu su Jogaila sukrikščionino lietuvių tautą ir priartino ją prie katalikiškos Europos."


2014-01-20

Įdomi ne tik istorikams, daug žinotinų visiems mums faktų. Lengvai skaitoma. Vykusi monografija.

Parašykite atsiliepimą apie "Vytautas Didysis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vytautas Didysis, kurią skaitytojams dovanoja Mečislovas Jučas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mečislovas Jučas su knyga Vytautas Didysis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vytautas Didysis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mečislovas Jučas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vytautas Didysis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vytautas Didysis" perkama kartu