0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paveikslo restauravimas (su CD)

Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paveikslo restauravimas (su CD)" aprašymas

Poetas ir vertėjas Vytautas P. Bložė dabartiniam skaitytojui galėtų būti įdomus dėl kelių priežasčių: pirmiausia – dėl geros poezijos, kuri jau yra tapusi aktualiąja klasika: Bložė yra moderniosios poezijos sovietmečio Lietuvoje pradininkas, kurio epiški verlibrai turėjo įtakos kelioms jaunesnių poetų kartoms (Sigitui Gedai, Marcelijui Martinaičiui, Kornelijui Plateliui ir kt.).
Dar vienas momentas, dėl kurio poetas nusipelno dėmesio, yra paradoksaliai komplikuotas jo santykis su socialistinio realizmo ideologine doktrina: nuo visiško oficialiųjų metodo reikalavimų atitikimo pirmuose rinkiniuose iki radikalaus ankstesnės savo poetikos dekonstravimo, kulminaciją pasiekusio 1972 m. cenzūros sulaikytame rinkinyje „Preliudai“.

Tekstus įskaitė Alvydas ŠlepikasParašykite atsiliepimą apie "Paveikslo restauravimas (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Paveikslo restauravimas (su CD)", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas P. Bložė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas P. Bložė su knyga "Paveikslo restauravimas (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Paveikslo restauravimas (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas P. Bložė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Paveikslo restauravimas (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paveikslo restauravimas (su CD)" perkama kartu