0

Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


2020-10-31 11.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Poetas ir vertėjas Vytautas P. Bložė dabartiniam skaitytojui galėtų būti įdomus dėl kelių priežasčių: pirmiausia – dėl geros poezijos, kuri jau yra tapusi aktualiąja klasika: Bložė yra moderniosios poezijos sovietmečio Lietuvoje pradininkas, kurio epiški verlibrai turėjo įtakos kelioms jaunesnių poetų kartoms (Sigitui Gedai, Marcelijui Martinaičiui, Kornelijui Plateliui ir kt.).
Dar vienas momentas, dėl kurio poetas nusipelno dėmesio, yra paradoksaliai komplikuotas jo santykis su socialistinio realizmo ideologine doktrina: nuo visiško oficialiųjų metodo reikalavimų atitikimo pirmuose rinkiniuose iki radikalaus ankstesnės savo poetikos dekonstravimo, kulminaciją pasiekusio 1972 m. cenzūros sulaikytame rinkinyje „Preliudai“.

Tekstus įskaitė Alvydas Šlepikas

Parašykite atsiliepimą apie "Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Elena Baliutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Elena Baliutytė su knyga Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Elena Baliutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vytautas P. Bložė. Paveikslo restauravimas (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu