0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu

Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (5%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu" aprašymas

Knygoje "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu" simbolikos požiūriu aptariami svarbiausi Lietuvos valstybės istoriniai heraldiniai ženklai – Vytis ir Gediminaičių stulpai. „Simbolikos požiūriu“ reiškia, kad jų istorinė kilmė nei raida nėra nagrinėjama, tik trumpai priminta. Nagrinėjama jų simbolika – tai, ką šie vaizdiniai žadina savaime, iš vidaus, pačia savo struktūra, nepriklausomai nuo vietos ir laiko, pasitelkiant kuo įvairiausių vietų ir laikų pavyzdžius.Parašykite atsiliepimą apie "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istoriografija

Dainius Razauskas-Daukintas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dainius Razauskas-Daukintas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vytis ir Gediminaičių stulpai simbolikos požiūriu" perkama kartu