0

Pirkėjų atsiliepimai

Walt Whitman. Žolės lapai

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4,00 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-17 Lelis

Geras, kokybiškas vertimas. Smagu kad atsirado dar vienas šios genialios poezijos pristatymas lietuvių kalba.


2022-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Walt Whitman. Žolės lapai " aprašymas

Waltas Whitmanas (1819–1892) – verlibro revoliucionierius, vienas pačių svarbiausių amerikiečių poetų. Jo gyvenimo knyga, poezijos rinkinys „Žolės lapai“, pirmąkart pasirodė 1855-aisiais. Jame tebuvo 12 eilėraščių. Autorius knygą nuolat pildė, taisė ir ji tapo esminiu modernistinės poezijos rinkiniu. Pirma W. Whitmano rinktinė lietuviškai buvo išleista 1959-aisiais, išversta Antano Miškinio, ir padarė didžiulę įtaką lietuvių poezijai.

Bebaimis klajūnas ir jautrus stebėtojas W. Whitmanas savo eilėmis skelbia laisvę ir lygybę, pastebi tai, dėl ko kiekvienas gyvenimas tampa išties ypatingas. Jis – kiekvieno vyro ir kiekvienos moters, miestiečių, jūreivių, darbininkų ir žemės žmonių poetas, bet kartu ir lapo, skruzdės, jūros, saulės dainius – jam viskas vienodai svarbu. Bet kokia doktrina ar tikėjimas poetui per ankšti, jis savyje sutalpina viską.

W. Whitmano poezija šiandien yra tokia pat šiuolaikiška, artima ir išlaisvinanti, kokia buvo ir prieš daugiau nei šimtmetį. Naujajame lietuviškame „Žolės lapų“ rinkinyje skelbiami Mariaus Buroko ir Kasparo Pociaus atrinktų tekstų vertimai.

Iš anglų kalbos vertė Marius Burokas ir Kasparas PociusKiti taip pat domėjosi


2022-05-17

Geras, kokybiškas vertimas. Smagu kad atsirado dar vienas šios genialios poezijos pristatymas lietuvių kalba.

2021-04-03

O kur Miškinio vertimas? Kam čia reikia kažkokių šiuolaikinių nemokšų vertimų?

Parašykite atsiliepimą apie "Walt Whitman. Žolės lapai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Walt Whitman. Žolės lapai ", Kasparas Pocius, Marius Burokas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kasparas Pocius, Marius Burokas su knyga "Walt Whitman. Žolės lapai " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Walt Whitman. Žolės lapai " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kasparas Pocius, Marius Burokas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Walt Whitman. Žolės lapai " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Walt Whitman. Žolės lapai " perkama kartu