0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Wildcard

Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 2.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Wildcard" aprašymas

Įtraukiantis ir veiksmo kupinas žaidimas Warcross grįžta. Knygos „Warcross. Virtualiosios realybės žaidimas“ tęsinyje „Wildcard“ amerikiečių jaunimo rašytoja Marie Lu įtrauks skaitytojus į dar grėsmingesnį, pavojų kupiną žaidimą.

Emika vos išgyveno Warcross žaidimo čempionatą. Dabar, kai ji žino tiesą apie žaidimo kūrėjo Hideo naująjį algoritmą, ji nebegali pasitikėti žmogumi, į kurį iki šiol galėdavo atsiremti ir tikėjo, kad jis tikrai yra jos pusėje.

Emika ryžtasi žūtbūt užkirsti kelią žiauriems Hideo planams. Tačiau vos jai pradėjus veikti ima aiškėti nauja grėsmė, tykanti neonu apšviestose Tokijo gatvėse. Kažkas už Emikos galvą žada premiją. Belieka vos keli patikimi žmonės, kuriais dar gali pasikliauti. Tačiau ir jie ima kelti abejonių - saugumas taip pat turi savo kainą.
Įkliuvusi į tikrą išdavysčių voratinklį ir viskuo rizikuodama Emika turi padaryti daugiau nei manė galinti. Kaip toli ji nueis, kad įveiktų vyrą, kurį myli?

Pribloškiančiame istorijos apie Warcross žaidimą tęsinyje „Wildcard“ autorė stebina įtampa ir išlaiko ją iki paskutinio puslapio.

„Futuristinis M. Lu pasaulis su įtraukiančiomis technologijomis atrodo pavojingai artimas šioje sumaniai parašytoje, veiksmo ir emocijų kupinoje knygoje.“
Publishers Weekly
 
„Išskirtinis siužetas su nedidelėmis detalėmis, kurios jungia tęsinį su pirmąja knyga. Svarbūs siužeto posūkiai labai natūralūs ir nepritempti, bręstant veikėjams emocinė jėga tik stiprėja. (…) Greita, įtempta, nepaprasta knyga.“

Kirkus Reviews

„Warcross gerbėjai mėgausis leisdami dar daugiau laiko žaidime, kupiname intrigų, veiksmo ir paslapties.“
School Library Journal

Marie Lu (g. 1984 m.) – amerikiečių jaunimo rašytoja. Gimė Kinijoje, tačiau nuo penkerių metų su tėvais gyvena JAV. Baigusi studijas Pietų Karolinos universitete dirbo meno vadove vaizdo žaidimų kompanijoje. Šiuo metu visą savo laiką skiria rašymui, o laisvalaikiu skaito, piešia, žaidžia žaidimus ir mėgsta kalbėtis su savimi.
Rašytoja išgarsėjo pasaulyje sukūrusi „Legendos“ trilogiją – „Legenda“, „Šlovė“, „Pergalė“. Pagal šią trilogiją kompanija Lionsgate ketina kurti filmą. Didžiulio populiarumo sulaukė ir jos knyga „Warcross. Virtualiosios realybės žaidimas“, pasakojusi apie visą pasaulį užkariavusį žaidimą ir merginą, pažeidusią taisykles, tačiau būtent dėl to patekusią į šio žaidimo kūrėjo akiratį.
Marie Lu gyvena Los Andžele su vyru ir trimis šunimis.

Iš anglų kalbos vertė Rima Rutkūnaitė


  • Autorius: Marie Lu
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135969

Parašykite atsiliepimą apie "Wildcard"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Wildcard", kurį parašė Marie Lu. Siūlome ne tik išsamų "Wildcard" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marie Lu. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Wildcard". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Wildcard" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Wildcard" perkama kartu