0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Windows ME. Atmintinė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Windows ME. Atmintinė


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.05 SoldOut
Knygos "Windows ME. Atmintinė" aprašymas

Microsoft atnaujino Windows aplinką ir pavadino ją „Millenium”. Jei ir Jūsų kompiuteryje yra ši nauja OS, atmintinė kaip tik Jums. Šioje atmintinėje rasite labiausiai reikalingų komandų aprašymus bei jų įvykdymo klavišų derinius. Pateikta nemažai įvirios informacijos apie Windows ME aplinkos elementus. Taip pat atsakoma į dažniausiai užduodamus klausimus.Parašykite atsiliepimą apie "Windows ME. Atmintinė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Microsoft Windows

Birutė Leonavičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Windows ME. Atmintinė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Windows ME. Atmintinė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Windows ME. Atmintinė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Windows ME. Atmintinė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Leonavičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Windows ME. Atmintinė" perkama kartu