⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

WOWzės. Wow vila

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-17 dovile

Patiko :)


2022-08-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "WOWzės. Wow vila" aprašymas

Nuo šiol kiekviena diena yra WOW!

Trys geriausios draugės Braškė, Mėta ir Žvaigždė yra tokios nuostabios, kad visi negalėjo liautis jomis gėrėtis ir vis kartojo – WOW! Taip jos tapo WOWzėmis. Dabar nuostabiajam WOWzių pasauliui trūksta tik tavęs – WOWstabiausios WOWzės iš visų! Užsuk į WOW vilą ir apsilankyk fantastiškame WOWzių pasaulyje klijuodama lipdukus ir spalvindama.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Jūsų Flintas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 18
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 4770833861753

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-17

Patiko :)

Parašykite atsiliepimą apie "WOWzės. Wow vila"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "WOWzės. Wow vila", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "WOWzės. Wow vila" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "WOWzės. Wow vila". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "WOWzės. Wow vila" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "WOWzės. Wow vila" perkama kartu