0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

XII lentelių įstatymai ir jų komentarai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.95 SoldOut

Knygos "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai" aprašymas

XII lentelių įstatymai (leges duodecim tabularum) - visos vėlesnės romėnų teisės užuomazga.Parašykite atsiliepimą apie "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai", kurią skaitytojams dovanoja Stasys Vėlyvis, Marius Jonaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasys Vėlyvis, Marius Jonaitis su knyga "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasys Vėlyvis, Marius Jonaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "XII lentelių įstatymai ir jų komentarai" perkama kartu