0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai

Kaina internetu: 4,35 €
Kaina knygyne: 4,84 €*
Sutaupote: 0.49 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.35 InStock
Į krepšelį

Knygos "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai" aprašymas

Studijoje "XIX a.–XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai. Su priedu apie kitas būdingesnes to kaimo kalbos ypatybes" aprašyta XIX a.–XX a. pradžios (1800–1910) Mišiškių kaimo asmenvardžių (krikštavardžių ir pavardžių) visuma remiantis Nemajūnų parapijos bažnytiniu archyvu bei kitais šaltiniais. Pridėta žiupsnelis pastabų apie kitas būdingesnes gimtojo kaimo kalbos ypatybes.



Parašykite atsiliepimą apie "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai", kurią skaitytojams dovanoja Jonas Palionis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Palionis su knyga "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Palionis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "XIX a.-XX a. pradžios Mišiškių kaimo asmenvardžiai" perkama kartu