0

XVI-XIX a. Lietuvos muzikinio gyvenimo atodangos

  • Nuolaida knygai -43%
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 25,99 €*
Sutaupote: 11.00 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

XVI-XIX a. Lietuvos muzikinio gyvenimo atodangos

  • Leidėjas: Lietuvos kultūros tyrimų institutas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 776
  • ISBN ar kodas: 9789955868705

2020-07-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Mokslo straipsnių "XVI-XIX a. Lietuvos muzikinio gyvenimo atodangos" rinktinė skirta mažiau tyrėjų dėmesio sulaukusioms ar dar netyrinėtoms Lietuvos muzikinės kultūros paveldo temoms (XVI–XIX a.). Autorių kolektyvo parengtas publikacijas jungia šiuokart pasirinktas aspektas – daugiakultūrė istorinės Lietuvos savastis.

Knygoje "XVI-XIX a. Lietuvos muzikinio gyvenimo atodangos" atidengiama naujų Lietuvos muzikos istorijos puslapių, susijusių su kai kurių tautinių ir etnokonfesinių bendruomenių (lietuvių, lenkų, žydų, rusų (Lietuvos sentikių), vokiečių) religine bei pasaulietine muzikine veikla Mažojoje ir Didžiojoje Lietuvoje. Analizuojami muzikos ir religijos, muzikos ir visuomeninių sąjūdžių sąveikoje užgimę muzikinio gyvenimo reiškiniai, nemažai vietos skiriama iškilioms kūrybinėms biografijoms. Čia skelbiami mokslinių tyrimų rezultatai patvirtina turtingą, kultūrų įvairovės nuspalvintą muzikinį Lietuvos palikimą, krašto ryšius su Vakarų ir Rytų Europa, išplečia kultūrinio ir tautinio tapatumo sampratos turinį. 

Knyga "XVI-XIX a. Lietuvos muzikinio gyvenimo atodangos"skirta ne vien muzikologijos reikmėms: tikimasi, kad joje pateikiamos įžvalgos ir nauji faktai sudomins platesnį kultūros tyrėjų ratą bei Lietuvos kultūros istorija besidominčią auditoriją.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu