0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,49 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas


2021-06-30 18.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas" aprašymas

Ar žinote, iš kur lietuvių kalboje atsirado žodžiai akcizas, cechas, bulius, lakas, mūras? Visi jie atkeliavo iš germanų kalbų ir sklandžiai įsiliejo į dabartinę mūsų kalbą.

Pristatome dar vieną naują mūsų leidinį – XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodyną. Žodyno autorė Nijolė Čepienė skaitytojams pateikia informaciją apie germanų, daugiausia vokiečių kalbos, kilmės žodžius, tiesiogiai patekusius į lietuvių kalbą. Tai – unikalus leidinys pasaulio kontekste, pirmasis išsamus germanizmų žodynas, apimantis visus lietuvių kalbos raštijos ir tarmių duomenis.

Šiame žodyne pateikiama naujų išaiškintų nelietuviškos kilmės žodžių, kuriems surasti jų germanų kalbų kilmės pamatiniai žodžiai. Dėl visuomenės raidos daugelis germanizmų šiandien nebevartojami, kai kurie jų tapo istorizmais, archaizmais, tačiau jų kilmės išaiškinimas suteikia žinių apie praeitį, lietuvių ryšius su kitomis tautomis ir kalbų kontaktus.Parašykite atsiliepimą apie "XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Specializuoti žodynai

Nijolė Čepienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Čepienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "XVI–XXI a. lietuvių kalbos germanizmų ir jų darinių žodynas" perkama kartu