0

XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje" aprašymas

Bažnytinės procesijos buvo ne tik svarbi baroko epochos pamaldumo istorijos, bet ir meninės Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros dalis. Tačiau Lietuvos istoriografijoje bažnytinės procesijos iki šiol rimtesnio dėmesio nesusilaukė. Ši studija – pirmas bandymas išsamiau pristatyti bažnytinių procesijų reiškinį Lietuvoje. Monografijoje, remiantis XVII–XVIII a. rašytiniais šaltiniais, aptariama LDK bažnytinių procesijų istorija, pobūdis ir meninis apipavidalinimas. Knygos prieduose publikuojami ypatingomis progomis vykusių iškilmių aprašymų vertimai į lietuvių kalbą, pateikiamos duomenų apie šaltiniuose minimus procesijų atributus lentelės. Tekstą papildo daugiau nei 100 iliustracijų.

Parašykite atsiliepimą apie "XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje, kurią skaitytojams dovanoja Liepa Griciūtė-Šverebienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liepa Griciūtė-Šverebienė su knyga XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liepa Griciūtė-Šverebienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "XVII-XVIII a. Bažnytinės procesijos Lietuvos Didžiojo Kunigaikštystėje" perkama kartu