0

XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 20x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9789955261605

2021-03-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija" aprašymas

Knygoje "XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija" nagrinėjama Lietuvos ir pasaulio istorija nuo 1863–1864 metų sukilimo prieš carinę Rusiją iki šių laikų.


Tekstą papildo per 1500 iliustracijų, žemėlapiai, schemos, sąvokų aiškinimai, intriguojantys puslapiai, skirti istorijos įdomybėms, pabaigoje – istorinių asmenybių sąrašas.


Šiais laikais istorinės tapatybės formavimasis svarbus ne tik pačios tautos savimonei, bet turi įtakos ir tarpvalstybiniams santykiams, žmonių bendravimui ir net šalių ekonominei politikai.

"XX amžiaus Lietuvos ir pasaulio istorijoje" naujai žvelgiama į Lietuvos istoriją, rasite sugriautų mitų, intriguojančių faktų, iš užmaršties prikeltų didvyrių.

Parašykite atsiliepimą apie "XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija, kurią skaitytojams dovanoja Ignas Kapleris ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ignas Kapleris ir kt. su knyga XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignas Kapleris ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "XX a. Lietuvos ir pasaulio istorija" perkama kartu