0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika

Kaina internetu: 7,53 €
Kaina knygyne: 8,02 €*
Sutaupote: 0.49 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 7.53 InStock
Į krepšelį

Knygos "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika" aprašymas

Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslininkų ir Lietuvos universitetų dėstytojų parengtos serijos XX amžiaus literatūros teorijos trečioji knyga, skirta konceptualiajai kritikai. Joje norima parodyti, kaip ankstesnės šios serijos vadovėlio ir antologijos knygose pristatytos XX amžiaus teorinės idėjos gali būti praktiškai realizuotos interpretacijomis, skirtomis konkretiems lietuvių literatūros kūriniams, ir kad literatūros teorijos nėra uždara ir akademiškai ezoterinė disciplina, priešingai - jos gali būti plačiai prieinamos literatūros interpretuotojams ir jų reikšmė geriausiai gali atsiskleisti tik praktinėje veikloje.Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika", Aušra Jurgutienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušra Jurgutienė su knyga "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Jurgutienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "XX amžiaus literatūros teorijos: konceptualioji kritika" perkama kartu