0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 19.99 SoldOut

Knygos "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu" aprašymas

Mokslinė monografija "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu" atskleidžia ir pagrindines XX amžiaus moralės filosofų gvildentas problemas, ir jų neišvengiamą dialogą su Kantu.

Tai antras, papildytas, knygos leidimas, kuriame pateikiamas skyrius, skirtas kantiškosioms trajektorijoms Gilles'io Deleuzeb filosofijoje. Taip pat čia diskutuojama su kai kuriomis naujausiomis, per pastarąjį dešimtmetį išsakytomis, lietuvių filosofų idėjomis knygoje analizuojama tema.Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu", kurią skaitytojams dovanoja Jūratė Baranova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jūratė Baranova su knyga "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Baranova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "XX amžiaus moralės filosofija: pokalbis su Kantu" perkama kartu