0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 10.8 SoldOut

Knygos "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų" aprašymas

Istoriko Arvydo Anušausko ir žurnalistės Gražinos Sviderskytės knygos pagrindą sudaro naujausio TV dokumentinio serialo „XX amžiaus slaptieji archyvai“ medžiaga, suteikianti galimybę ne tik ekrane sekti istorijos herojų pėdsakais, atskleisti jei ne didžiausias ano amžiaus Lietuvos istorijos paslaptis, tai sužinoti ne mažiau mums svarbias įvykių versijas, prisiliesti prie nežinomų praeities puslapių. Skaitytojams pateikiamoje dokumentinių istorijos detektyvų knygoje bus galima perskaityti ir kiek kitaip įvertinti atskleistas bei naują pavidalą įgavusias ir naujausių tyrimų duomenimis papildytas istorijas. Kiekviena dalis – istorinis detektyvas: parodomos mįslingos slaptųjų tarnybų ir karinės operacijos, agentų dramos, neišaiškinti nusikaltimai, perversmai ir pučai, istorijos herojų biografijų nežinomi puslapiai, teroras ar žvalgybų karas Lietuvoje.

...Istorijos dramatizmo kartais neįmanoma atskleisti, nes tenka rinktis: arba rašai mokslinį straipsnį, arba romaną. Kurdami TV dokumentinį serialą „XX amžiaus slaptieji archyvai“ įsitikinome, kad ekrane istorinis įvykis ar reiškinys atsiskleidžia kitaip: didžiosios politikos, politinių intrigų, karinių konfliktų ar nematomos slaptųjų tarnybų kovos fone išryškėja tikros asmenybės, jų išgyvenimai, siekiai, dažnai nepagrįstos viltys, sudėtingi likimai. Fantazuoti būtų paprasta. Norint atskleisti tikrą dramą, reikia išsamaus tyrimo. Šią knygą leidžiame siekdami tvirčiau įprasminti kelerius metus Lietuvoje ir užsienyje vykdytą slaptųjų archyvų tyrimą. Skaitytojams pateikiame nemaža dokumentų, jau matytų ir dar visai naujų.
Istorikas dr. Arvydas Anušauskas
TV žurnalistė Gražina Sviderskytė


Parašykite atsiliepimą apie "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų", kurią skaitytojams dovanoja Gražina Sviderskytė, Arvydas Anušauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Sviderskytė, Arvydas Anušauskas su knyga "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Sviderskytė, Arvydas Anušauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "XX amžiaus slaptieji archyvai: dvylika istorijos detektyvų" perkama kartu