0

XXI a. Gydomės patys

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

XXI a. Gydomės patys

  • Leidėjas: Salybus
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955983774

2020-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "XXI a. Gydomės patys" aprašymas

Garsus autorius Genadijus Malachovas knygoje "XXI a. Gydomės patys" padeda skaitytojams suprasti negalavimų priežastis ir
savarankiškai gerinti, stiprinti sveikatą.

Pataria, kaip gydyti kai kurias ligas; rekomenduoja
sveikatinimo procedūras ir aiškina, kaip teisingai jas atlikti.


Vertė Nora Jazbutytė


Autoriaus žodis


AUTORIAUS ŽODIS


Jei norite tapti harmoninga, sveika asmenybe - ši knyga jums. Pirmiausiai noriu gerbiamiesiems mano skaitytojams paaiškinti, kodėl šią knygą aš pats linkęs vadinti pagalbos pačiam sau vadovėliu. Kaip žinia, daugelį ligų, su kuriomis žmogui tenka gyvenime susidurti, jis "užsidirba" pats. Štai dėl ko žmogus privalo išmokti nuspėti savo negalavi¬mų priežastis ir žinoti, kad susigrąžinti ar pagerinti sveikatą dažniausiai galima tik savo pastangomis.

Šioje knygoje spausdinami ne vien patarimai, kaip gydyti tą ar kitą ligą, bet ir aiškinamos ligos atsiradimo priežastys, jos ypatybės, gydymo būdai, rasite pavyzdžių, kaip žmonėms pavyko įveikti savo negalią. Daug temų atsirado paskatintos skaitytojų laiškų, todėl aš atsakysiu į pateiktus klausimus, pakomentuosiu, paaiškinsiu.

Knyga pradedama skaitytojų laiškais. Atsakymai į jų keliamus klausimus, tikiuosi, padės pasveikti ir jums. Taip pat pasistengsiu panagrinėti tas problemas, kurių neišmanydami jūs nesugebėsite tinkamai pasirūpinti savo sveikatos gerinimu.

Savaime suprantama, neskatinu jūsų aklai vadovautis knygoje pateiktais receptais ir rekomendacijomis. Nėra receptų, tinkančių visiems ir visada. Juk visi žmonės yra skirtingi. Tos pačios sveikatinimo priemonės, procedūros ir pan. tinka ne kiekvienam. Jūsų tikslas - kūrybingai taikyti sau mano patarimus, atsižvelgiant į individualią kūno sandarą, amžių, metų laiką, Gamtoje vykstančius procesus. Atsižvelgę į visa tai jūs sugebėsite susikurti nuosavą sveikatos gerinimo sistemą. Jokioms kitoms sistemoms ir metodikoms joje neturi likti vietos.

Smulkiau panagrinėkime, kaip dėstoma medžiaga skyriuje apie ligas. Iš pradžių aš jums pasakoju apie labiausiai paplitusias ligas, apie tai, kaip jūs galėsite sau pagelbėti, į ką gydantis dera atsižvelgti, kad patys sau nepakenktumėte; atskleisiu ligos atsiradimo mechanizmus, pateiksiu gydymo receptus ir papildomus patarimus, rekomendacijas, taip pat ir iš liaudies medicinos patirties.

Knygoje neliks neaptarti ir tokie dabar populiarūs ir išties veiksmingi augalai, kaip eleborai (čėrai), kartieji kiečiai, laurų lapai ir kt., jų gydomosios savybės. Šiame skyriuje jūs perskaitysite ir konkrečių rekomendacijų, kaip ir kokius susirgimus jais taisyklingai gydyti, rasite gydomųjų mišinių, kurių sudėtyje yra šių augalų, receptų.

Daug vietos knygoje skiriama informacijai apie sveikatinimo procedūras. Juk neturėdami žinių, pavyzdžiui, kada ir kaip taisyklingai daryti klizmą arba kas yra "negyvasis", "gyvasis" ar pročio vanduo ir pan., jūs nepajėgsite iki galo pasinaudoti knygoje pateiktais receptais.

Aš stengiausi numatyti visas detales, kad gydantis pagal šią knygą jums nekiltų jokių papildomų klausimų, kad savarankiško sveikatos atkūrimo procesas teiktų jums su-grįžtančios sveikatos džiaugsmą.

Jeigu norite ilgai gyventi ir nesirgti, pasinaudokite šios knygos receptais ir patarimais, pradėkite savarankiškai eiti sveikatos atkūrimo keliu, ženkite juo kupini optimizmo ir įkvėpimo.

Būkite sveiki, brangūs mano skaitytojai!


Parašykite atsiliepimą apie "XXI a. Gydomės patys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą XXI a. Gydomės patys, kurią skaitytojams dovanoja Genadij Malachov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genadij Malachov su knyga XXI a. Gydomės patys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga XXI a. Gydomės patys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genadij Malachov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą XXI a. Gydomės patys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "XXI a. Gydomės patys" perkama kartu